XV NIEDZIELA ZWYKŁA
(15 – 22.07.2017)
  1. Na nieszpory zapraszamy dziś o godz. 17.30.
    Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które są przeznaczone na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie, w którym znajdą mieszkanie i opiekę księża emeryci z naszej diecezji.
    Dziś przy wyjściu z kościoła Caritas parafialna kwestuje na potrzeby ubogich w naszej parafii.
  2. Obchody liturgiczne tygodnia:
    a/ w poniedziałek, 16 lipca – Wspomnienie NMP z Góry Karmel
    b/ w piątek, 20 lipca - oddamy cześć Miłosierdziu Bożemu
  3. W piątek, 20 lipca będziemy przeżywać w naszej parafii dzień Wieczystej Adoracji Pana Jezusa będziemy adorować w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
    Początek adoracji, po Mszy św. o godz. 8.00 a zakończenie Mszą św. wieczorną.
    Zachęcamy aby w tym dniu każdy z nas znalazł choć drobną chwilę na spotkanie z Jezusem w tajemnicy Eucharystii.
  4. W niedzielę, 22 lipca nasza wspólnota parafialna będzie przeżywać  odpust ku czci św. Marii Magdaleny.
    Sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. dr Robert Samsel, Dyrektor Wydziału Gospodarczego naszej diecezji.
    Przygotujmy się przez modlitwę do jak najlepszego przeżycia tych uroczystych dni oraz zyskania odpustu, który można zyskać nawiedzając kościół i spełniając zwykłe warunki odpustu. Prosimy o udział w sumie odpustowej pocztów sztandarowych.
    Spowiedź przed odpustem będzie w sobotę w godz. od 17.00 do 18.00.
  5. Zgłoszenia na XXVII Pieszą Pielgrzymkę Cieszyn-Jasna Góra w dniach od 6 - 11 sierpnia przyjmuje parafia św. Jerzego w Cieszynie.
  6. W poniedziałek, o godz. 18:00. Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę Św
  7. Nowe numery prasy katolickiej można nabyć dziś przy wyjściu z kościoła.
    Nowy „Gość Niedzielny” mówi m in. o znaku Szkaplerza Świętego i zabiera nas na poszukiwania prawdziwych Kaszubów.