VI NIEDZIELA ZWYKŁA
(16 - 23.02.2020)

1. Na niedzielne nieszpory zapraszamy w dniu dzisiejszym o godz. 17.30. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace, które są przeznaczone na duszpasterstwo diecezjalne. Dziś przy wyjściu z kościoła członkowie Caritas kwestują na rzecz ubogich w naszej parafii.
  2. W sobotę, 22 lutego obchodzimy święto Katedry św. Piotra, apostoła.
  3. Spotkania:
    - KIK zaprasza w poniedziałek o godz. 18.45 w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym na spotkanie z prof. Aleksandrem Bobko. Temat: "Wspólnota polityczna - między teorią a praktyką”
    - wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie we wtorek o 16.00 w sali Jana Pawła
    - Rodzina Radia Maryja zaprasza na Msze św. we wtorek o 18.00
    - Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w czwartek po Mszy Świętej wieczornej
    - w przyszłą niedziele o godz. 15.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego rozpocznie się kolejne spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie osoby żyjące w takich związkach, które chciałyby się zaangażować w życie Kościoła.
  4. Na nowennę ku czci św. Melchiora Grodzieckiego zapraszamy we wtorki po Mszy św. wieczornej. Prośby i podziękowania do odczytania na nabożeństwie można wpisywać do księgi, która znajduje się na ołtarzu w kaplicy św. Melchiora.
  5. W przyszłą niedzielę nasza wspólnota parafialna będzie przezywać Dzień Wieczystej Adoracji. Adoracja rozpocznie się w kaplicy Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o godz. 12.00 a zakończy o godz. 18.00 Postarajmy się włączyć w dzieło adoracji podejmowane przez wszystkie parafie naszej diecezji. Ten dzień rozpocznie 40 Godzinne Nabożeństwo przed Wielkim Postem w naszej parafii. Dokładny plan Nabożeństwa znajduje się w gablotach parafialnych i na stronie parafii.
  6. Również w przyszła niedziele Oaza młodzieżowa będzie rozprowadzać Zdrapki Wielkopostne z postanowieniami na każdy dzień Wielkiego Postu. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyjazd młodzieży na rekolekcje wakacyjne.
  7. Nasza parafia organizuje w terminie od 24 do 31 lipca „Wakacje z Bogiem” dla dzieci. W tym roku udamy się do miejscowości Dziwnów nad Polskim Morzem. Koszt wyjazdu wynosi 850 zł. Zapisy w kancelarii lub bezpośrednio u ks. Jakuba przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w kwocie 200 zł. Liczba miejsc ograniczona.
  8. Nowe numery prasy katolickiej można nabyć dziś przy wyjściu z kościoła.