Wypominki
parafiamagdaleny.pl
Jednym z wielu znaków wyrażania modlitewnej pamięci o zmarłych są wypominki. Ofiarujemy je z wiarą, że po śmierci „nasze życie zmienia się, ale się nie kończy”.

Wypominki 2019/2020, godz. 7.15
Miłosierdziu Bożemu polecają się zmarli:

WYPOMINKI  2019/20  GODZINA  7:15

 

 

Kapłani wywodzący się z tej Parafii i Ci, którzy w niej duszpasterzowali *

Ks. Karol TOMALA, Ks. Piotr KOCUR * Prof. Lech KACZYŃSKI prezydent RP jego żona Maria oraz wszystkie ofiary katastrofy Smoleńskiej * zmarli księża z naszej parafii *  rodzice Matylda, Paweł, mąż Antoni, rodzeństwo *  Janina, Maria, Jan LEGIERSKI, Franciszka KULA, rodzice, bracia, siostra, Anna, Paweł, Stanisław SZLAUER, Julia, Antoni LEBIODA, Helena, Florian CZUPRYNA, syn, synowa *  Za zmarłych księży z naszej parafii *  Włodzimierz SZELIGA, rodzice z obu stron, Franciszek, Zdzisław BRODA, Janusz, Bogusław, Irena, Jan PELIC, dziadkowie z obu stron * Ks. Piotr JANCZY, Ks. Aleksander KASOŃ, Ks. Piotr MAJKA, Ks. Jacek WIECZORKIEWICZ, Ks. Antoni SZUTA * Anna, Henryk HANNUS, Katarzyna, Ludwika, Ludwik ZNAMIROWSKI, z rodzin: HANUS, GOŁĘBIOWSKI, ZDRAZIL, BOŻĘCKI, BETKOWSKI, MRUGAŁA, MIGAŁA, DELLADIO, DĘBICKI *  z rodzin: BUŁAWA, ZDANIO, zmarli rodzice, rodzeństwo i dziadkowie *  Zygmunt, Marian, Edward BIŃCZYK, zmarli z rodziny, Julia i Marian BURDA, zmarli z rodziny, Brygida, Bożena BŁAŻEWICZ, Justyna GOMOLA, Księża: HOLUBARS, ŻEBROK, KOTERLA, PRZEWODNIK, KOCUR, dusze w czyśćcu cierpiące i dzieci nienarodzone *  z rodziny WAWRZYK, BASZCZYŃSKI, WISZCZOR, GOMOLA *  Ludwik i Emilia STEFAN, Jadwiga, Joanna, Antoni DONOCIK *  Franciszka, Tadeusz, SKOWROŃSKI, brat Tadeusz, Maria i Karol MĘDROCH *  Halina SERAFIN, Małgorzata i Karol KABIESZ * Małgorzata MADECKA, Helena, Józef, Cecylia, Jerzy WĘDZEL, Aniela, Teofil Marian MADECCY, zmarli z rodziny *  Janina i Klemens WIEROŃSKI, Jadwiga i Paweł KUKUCZKA *  Franciszka, Józef, Jerzy GŁĄBEK, Helena, Franciszek, Leonarda PARCHAŃSKI, Michał HAHN, Emilia SZUŚCIK, Józef, Joanna CIEŚLAR, Zofia, Jan PRZYBYŁA, Emanuel ŻYŁA *  Michał i Maria KAWULOK, Maria POLOK, zmarli dziadkowie z rodziny KAWULOK, CZEPCZOR, RUCKI, POLOK * Adam BOLISĘGA, zmarli z rodzin: BOLISĘGA, JURKIAN *  Władysław BRANNY, rodzice z obu stron *  Jan i Anna HANSEL, Jan HANSEL, Wilhelmina, Wilhelm, Emil GAŚ, Anna i Franciszek HOFMAN, Marianna i Leon, Małgorzata I Józef KRYGA, Stanisław, Józef, DYBZA, Bożena i Waldemar POSIAK *  rodzice Karol, Maria i zmarli z rodziny *  Zuzanna SZYMALA i zmarli z rodziny *  zmarli z rodziny GABRYŚ, BOROWIEC *  Mąż Władysław, syn Witold GASZCZYK, rodzice Zdzisław i Lidia GRUCA, siostra Antonina *  Janina i Stanisław CZERNIK, zmarli z rodziny CZERNIK, Lucyna MESER, Stanisława i Józefa RASZYK, Gertruda WILCZEK, Irena i Józef OGONOWSCY, Halina, Tomasz, Jacek ORNATOWSCY, Janusz KRYSZTAŁOWSKI *  Antonina i Piotr JACHYRA, Katarzyna, Maria, Stanisław, Jan, Franciszka, Łukasz, Piotr JACHYRA, Stanisław, Wiesław MICEK, Maria, Stanisław, Józef CZERNIK, Władysław, Jan, Stanisław, Kazimierz, Józef, Wiktor, Helena, Bronisława, Teresa DARASZ, Bronisława, Julia, Magdalena, Jan JACHYRA, Franciszka, Danuta, WASECKA *  rodzice Maria i Karol SADLOK, pokrewieństwo, zięć Józef, matka chrzestna Helena, zmarli z rodzin: LANC, CZUPRYNA, KASPROWICZ, pokrewieństwo, zmarli sąsiedzi * Stefania i Roman TROJOK, zmarli z rodziny * Ludmiła i Rudolf CZAKON i zmarli z rodziny * Wiktoria i Józef KORZENIOWSCY i zmarli z rodziny * Rodzice Michalina i Jan, Ewa i Paweł, rodzeństwo oraz zmarli z rodziny






Wypominki 2019/2020, godz. 8.45
Miłosierdziu Bożemu polecają się zmarli:

WYPOMINKI 2019/20 GODZINA    8:45

 

 

Kapłani wywodzący się z tej Parafii i ci, którzy w niej duszpasterzowali *

Ks. Karol TOMALA, Ks. Piotr KOCUR * Rodzice z obu stron: Zofia i Alojzy FRANEK, Joanna i Ludwik STUDNICKI, dziadkowie z obu stron, rodzeństwo z obu stron, Józef, Stanisław, Małgorzata, Ludwik, Rozalia  *  Bronisława i Zdzisław DZIĘGAŁO, Małgorzata i Franciszek BIZOŃ, zmarli z rodzin: BIZOŃ, DZIĘGAŁO, MATUSZEK, BASZCZYŃSKI. Jolanta GABZDYL, Dariusz ŻARNOWSKI, Alicja WITALIS, * Maria i Wincenty PASTERNAK, Tadeusz BOGOCZ * Jan i Teresa Jakubiec, synowie Władysław i Józef, córka Elżbieta, zięciowie Stanisław i Edward * Michał MAREK żony: Teresa i Julia, synowie * Czesław RÓŻYCKI, Bronisława Jakubiec * Józef i Maria WRONA, synowie i córki * Szymon Marek, żona Elżbieta * Władysław Marek, żona Anna * Jan i Anna WRONA * Ryszard GIBIEC, Grzegorz GAWLIK, Marta i Stanisław WENGLORZ, Maria i Stanisław KONIOR, Hilda i Franciszek GACZEK * Jan i Anna MARTYNIAK, córka Grażyna, Tadeusz DUDEK * Stanisław MAREK *  Anna i Józef SKUDRZYK, zmarli z rodzin: SKUDRZYK, IWANEK, BOMBA, BUJOK, MACURA, dusze w czyśćcu ciepriące *  rodzice Józefa i Stanisław JUROSZEK, Aleksander NOWAK *  Tadeusz SIKORA, Zbigniew CZERKOWSKI, Karolina FRANCUZ, Alojzy SOBCZYK *  Jadwiga i Stanisław REKIEL Henryk SEGET, zmarli z rodzin: REKIEL i KUŹNIA, SEGET, NOWACKI *   Zuzanna i Alojzy PINDUR, Elżbieta CZESCH, Elżbieta i Aleksander CWYNAR, Tadeusz URBAN, zmarli z rodzin: PINDUR, RASZKA, RYGUŁA, CWYNAR, Maria i Henryk SUCHY, Siostra Borgia, Anna i Paweł MITRĘGA, Ks. Piotr KOCUR, Karol MOMALA, Teodor OLEŚ, Ks. BARDOŃ *  Katarzyna i Tadeusz MILANOWSCY z dziećmi *  Rodzice: Elżbieta i Jan KOSOK, brat Kazimierz, Sylwia i Stefan WĄTOR, Krystyna RUCKA, Maria, Gertruda, Lidia, Jerzy, Franciszek WANIOŁKA, Anna i Jan JURKOWSKI, dusze w czyśćcu cierpiące *  Julia i Józef DUBIEL, Halina i Karol SZEWCZYK, Józef GÓRSKI, Elżbieta KASPEREK, Agnieszka ROIK *   Szczepan GWÓZDEK, Krystyna i Kazimierz MAJOCHA, Eryka FUS, zmarli z rodzin: MAJOCHA, SOLAK, GWÓZDEK, POCIECHA, GNIDA, Ks. Paweł JASKÓŁKA *   Elżbieta i Aleksander CWYNAR, Tadeusz URBAN, Genowefa i Andrzej SOLARSKI, Józef i Józefa URBAN, Alojzy i Zuzanna PINDUR * Maria i Andrzej OCHMAN *  Jan STARZEC, rodzice z obu stron, rodzeństwo *  Maria, Jan, Stefan ZAJĄC, Maria, Marek, Andrzej, Alojzy SARAPATA, Maria, Józef HOLEWA *  Wanda BEROK, rodzice, Helena i Roman MIDER i rodzice z obu stron *   Zofia i Antoni GAWŁOWSKI, rodzice i rodzeństwo z obu stron, Maria i Antoni LINCER, rodzice i rodzeństwo z obu stron, Augustyn KOCOŃ, jego rodzice, Elżbieta i Fryderyk GALEJA *  Stanisława i Leopold SKUPIEŃ *  Zmarli z rodzin: KANIA, MACHEJ, CIEŚLAWSKI, BIELESZ, SUCHOŃ, MAŁECKI, GAWLAS, KOPEĆ, pacjenci hospicjum w Cieszynie *  Rodzice Karol i Marta, rodzeństwo: Roman, Henryk, Krystyna, Karola SOBAL, mąż Jan SUCHANEK *  Maria i Andrzej OCHMAN, Helena i Jan ŚCISKAŁA, Helena i Rudolf CZENDZIK, siostra Kolumbina CIENCIAŁA, zmarli z rodziny ŚCISKAŁA , CIENCIAŁA *  Mąż Ludwik BRODA, rodzice z obu tron, zięć Egon *  Anna MIŁEK, Helena PSZCZÓŁKA, Władysław, Helena i Stanisław WĘGLARZ, Alfred KONIECZNY *   zmarli z rodzin: KRUPA, KUBASZCZYK, BARON, BIEROWSKI, Maria STARCZEW *  Maria i Stanisław CICHOŃ, Emilia LAZAR, Helena PASTERNAK *  Rodzice Teresa i Aleksy SZAŁAJ, Julia, Stanisław, Norbert DUDA, zmarli przyjaciele i znajomi rodziny *  Henryk GÓRNICKI, Jan, Tomasz Horma, zmarli z rodziny *  rodzice Helena i Józef WILCZAK, Agnieszka i Marian PRASKI, dziadkowie z obu stron, brat Józef, ciocia Cecylia *  Józef KASZTURA, rodzice z obu stron, siostra Stefania BALCAR z rodziną *  Maria i Emanuel ŁYSEK, Anna i Jan ŁYSEK, Agnieszka i Alojzy ŁYSEK, Daniela i Tadeusz PARCHAŃSCY, Julia i Andrzej ADAMASZEK, Wiktoria i Leon SZTAFA, Helena i Tadeusz MACIEJ, Joanna MAGIERA, Elfryda i Emil GNIZA, Wiktoria i Kazimierz ADAMASZEK, Elżbieta i Zyta SZTAFA * z rodziny BAŁYS, TOMCZYK, ŚMIESZEK *   rodzice: Józefa i Franciszek MACURA, bracia Czesław i Andrzej, Anna IMIOŁEK, Maria KWIATKOWSKA *  Grażyna, Anna, Rudolf NOWAK,  Helena, Stanisław LEBIEST, Eulalia KAŁUŻA, zmarli z rodzin: NOWAK, LEBIEST, KAŁUŻA, ROMANIENKO, Jan GÓRNIAK, Alicja WITALIS *  Bolesław, Jan i Anna OCZADŁY, Ferdynand i Maria BRZUSKA *  Alfred i Amelia LINCER, brat Feliks, zmarli rodzice Jan i Waleria LISZKA *  Irena, Stanisław Melania CZARNY, Franciszka, Józef, Elżbieta KOCOŃ *  Jan, Joanna MYSZKOWSCY, Marianna, Stanisław KOWALEWSCY, zmarli z rodziny *  Janina i Alojzy STUDNICCY, Zofia, Franciszek KORZEC, synowie Alojzy i Franciszek *   Mąż Bronisław BULANDRA, rodzice z obu stron *  Beata BANOT, Bogusław BUŁA, Józef BANOT, Irena i Władysław HANZEL *  Helena i Michał BIEGUN *  Wanda i Szczepan WOJTKIEWICZ *  Katarzyna i Szymon DUDZIK, Mariusz BOJKO, Helena MAJDA, Janina ŚLĘCZKA, Jan, Jadwiga i Paweł BOJKO, Władysław, Bronisław, Maria BRAK, Jadwiga, Jan KUKUCZKA *  rodzice BEDNARZ, GĄSKA, rodzeństwo *  rodzice, brat Antoni z żoną Marią, brat Michał, siostra Maria z mężem Władysławem *  rodzice: Stefania i Franciszek, brat Józef i siotra Stefania BRZÓSKA, mężowie: Alojzy KORZEC, Józef KONIECZNY * BOLEK Zenon, URBANIEC Aniela Józef i Tadeusz *  Córka Izabela FAKSA, rodzice z obu stron, rodzeństwo, zmarli z rodziny STEC, PASZ, sąsiedzi *  Mąż Roman PAWLAK, Marianna CHCIUK * Maria i Ludwik GAŚ, Jadwiga, Zygmunt i Józef KOLEK * z rodzin KAMIŃSKI i MANDERLA * Rozalia i Wilhelm NEUPAUER (czyt. Nojpałer), Alojzy SZCZEPANEK * Ludwika i Ludwik MISIOŁEK, rodzice i rodzeństwo, zmarli z rodzin: MISIOŁEK, KUBICA, GWIZDOŃ, SZCZOTKA, MADEJA, Marta i Alojzy ŁABUDEK, rodzice, rodzeństwo i dzieci, z rodzin ŁABUDEK, KAŁUŻA, Marek LUBACHA, Eryk OLSZAR, Renata SZCZYPKA, Emilia KOŁDER, Elżbieta i Jan FERDYN, Koleżanki i koledzy, ks. Jan STUDENT, ks. Waldemar CYBEL, ks. Alojzy BINDA *  Stefania i Władysław LASOTA, Jan KUKUŁA, rodzice z obu stron, Józef PIETRUSZA, rodzeństwo i rodzice z obu stron, Jan DZIADEK, Marian BANEK, z rodzin: DZIADEK, BLAŚ, COKOT, MESKE, IGNATOWICZ *  Krystyna i Jan GROMEK, zmarli z rodziny *  rodzice Agnieszka i Józef, brat Jan, mąż Kazimierz, jego rodzice, brat, Maria HOLEKSA, dziadkowie i krewni z obu stron *  Helena i Jan TWARDZIK,  z rodziny * Stefania i Jan DZIADEK *  rodzice Józef i Małgorzata WILK ich córka Krystyna, syn Józef i wnuczka Bogusława, szwagier Stanisław Matloch i zmarli z rodziny, Jadwiga i Michał WAWRZECZ, Zuzanna i Leon  KALEUCH, oraz zmarli z rodziny, Zbigniew HALAMA *  rodzice Otylia i Piotr, brat Kazimierz TRZECIAK, teściowie Marianna i Władysław NIETUBYĆ, Marianna i Władysław WOŹNIAK * Beata PODHORODYŃSKA, Lucyna i Ludwik SIKORA, Antoni i Ludwina BRZOZA *  rodzice Janina i Czesław PLEWA, Janina i Tomasz ROCZYNA, Amalia, Franciszka, Helena, dziadkowie z obu stron * Janusz MATUSZEWSKI, Bronisława i Roman MATUSZEWSCY, Bronisława i Jan KRUPA * Katarzyna KOŻUSZNIK i Tadeusz SROKA