Wypominki
parafiamagdaleny.pl
Jednym z wielu znaków wyrażania modlitewnej pamięci o zmarłych są wypominki. Ofiarujemy je z wiarą, że po śmierci „nasze życie zmienia się, ale się nie kończy”.

Wypominki 2018/2019, godz. 7.15
Miłosierdziu Bożemu polecają się zmarli:

KAPŁANI KTÓRZY WYWODZĄ SIĘ Z PARAFII I CI, KTÓRZY TU DUSZPASTERZOWALI ORAZ:
Jan Lipa, rodzice z obu stron, dziadkowie, Stanisław Goliński, Krystyna, Kazimierz, Stanisław Misiarz, Zofia Niedzielska z mamą; Jan Hansel, Jan i Anna Hansel, Franciszek i Anna Hofman, Marianna i Leon Priebe, Wilhelmina, Wilhelm, Emil Gaś, Waldemar Posiak, z rodziny, Małgorzata i Józef Uryga, z rodziny, rodzeństwo, Józef i Stanisław Dybza, sąsiedzi, znajomi; Franciszek Kula, rodzice, brat, siostra, z rodziny Legierski, Szlauer, Lebioda, Czupryna; Józef i Adamina Półgroszewicz, Maria i Franciszek, z rodziny Puła, Kubik, Dariusz i Lucyna Dryja, Leon i Wanda Kopiec, Katarzyna i Jan Chorągwicki, Wiktoria i Jan Kubik, Michał Półgroszewicz; z rodzin: Ogrodzki, Kucio, Kopka
Franciszka i Tadeusz Skowroński, brat Tadeusz, Maria i Karol Mędroch; Anna i Henryk Hanus, z rodziny: Hanus, Gołębiowski, Zdrazil, Borzęcki, Bętkowski, Znamirowski, Mrógała, Migała, Dębicki, Delladio, Hus Wałach, Karandys, Liszka, Sporek, Góralczyk, Elżbieta Maroszek, Rodzice: Paweł i Matylda, mąż, rodzeństwo; Zygmunt Kowalski, córka Małgorzata, rodzeństwo; Robert Buława, Paweł Sikora, Maria Biesok; Danuta Gociek, Małgorzata Madecka, Helena, Józef, Cecylia, Jerzy Wędzel, Aniela, Teofil, Marian Madeccy, z rodziny; Barbara Wardas, Roman Węgrzynek, Anna i Alojzy Wardas, Kazimiera i Adam Szatanik, Alojzy Banot, Maria i Jan Skurzok, Anna, Józef Banot, z rodzin: Wardas, Szatanik, Skurzok, Banot, Węgrzynek;
Alojzja, Roman i Janina, z rodziny, Irena Alicja Piwońska – Piech, Mieczysław Wielomski, Łukasz Rymorz; Julia i Józef Dubiel, Halina i Karol Szewczyk, z rodzin z obu stron; Jadwiga i Michał Juroszek, Zofia i Andrzej Kasztura, z rodzin z obu stron; z rodzin: Wawrzyk, Wiszczor, Gomola, Baszczyński, Emilia Pipień; Maria i Brunon Ponc, Aniela i Józef Karpeta, Bolesława, Józef, Władysław Skocz, Karol, Piotr Gilarowski, Karol i Maria Solarczyk, z rodzin; Maria i Karol, zięć Józef, z rodzin: Michoń, Sadlok, Czupryna, Lanc Kasprowicz, ks. Alojzy Wranka, ks. Henryk Holubars, sąsiedzi; Adam Bolisęga, z rodzin Bolisęga i Jurkian; Władysław Branny i rodzice z obu stron, Włodzimierz Szeliga, rodzice z obu stron, Franciszek, Zdzisław Broda, Janusz i Bogusław, Jan i Irena Pelic, dziadkowie z obu stron;
Zuzanna Szymala, z rodzin Szymala; Michał i Maria Kawulok, Maria Polok, dziadkowie, z rodzin Kawulok, Czepczor, Rucki, Polok; Prof. Lech Kaczyński – Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej z żoną Marią i pozostałe ofiary katastrofy smoleńskiej; Franciszka, Józef, Jerzy Głąbek, Helena, Franciszek, Leonarda, Wanda, Ferdynand, Józef Parchański, Joanna i Józef Cieślar, Michał Hahn, Emilia Szuścik, Józef Zyzak, z rodzin: Gabryś i Borowiec, Jan i Joanna Myszkowscy, Stanisław i Marianna Kowalewscy, z rodziny; rodzice: Leon i Maria Pollak, brat Alfred Pollak, Stefania Kołodziejczyk, Agnieszka Kumorek, z rodziny, Anna i Adam Kołodziejczyk; Ludwik i Emilia Stefan, Jadwiga, Joanna i Antoni Donocik, Janina i Klemens Wieroński, Jadwiga i Paweł Kukuczka, Rodzice: Zdzisław i Lidia Gruca, córki: Mariola i Antonina, mąż Władysław i syn Witold Gaszczyk;
Janina Czernik, z rodzin Czernik, Gertruda Wilczek, Lucyna Mejer, Józefa i Stanisław Raszyk, Gertruda i Franciszek Kuźniar, Tomasz i Halina Ornatoski, Józef i Irena Ogonowski i dusze w czyśćcu cierpiące.




Wypominki 2018/2019, 1 i 3 niedziela, godz. 8.45
Miłosierdziu Bożemu polecają się zmarli:


KAPŁANI KTÓRZY WYWODZĄ SIĘ Z PARAFII I CI, KTÓRZY TU DUSZPASTERZOWALI ORAZ:
Helena i Stanisław Lebiest, Rudolf Nowak, z rodzin: Nowak, Lebiest, Kałuża, Romanienko, Ajn Górniak, Alicja Witalis; Jan Kukuła, Stafania i Władysław Lasota, rodzice z obu stron, Marian Banek, rodzice, Józef Pietrusza, rodzice, rodzeństwo, Jan Dziadek, rodzice, z rodzin: Błaś, Cokot, Meske, Ignatowicz; mąż Ludwik Broda, rodzice, teściowie, zięć Egon, rodzina z obu stron; Krystyna i Józef Gromek, z rodziny; Ewa i Józef Kobielusz, Wanda i Franciszek Kubaszczyk, Paula Deptuch; Józef Kasztura, rodzice z obu stron, siostra Stefania Balcar z rodziną; Janusz Matuszewski, Bronisława i Roman Matuszewscy, Bronisława i Jan Krupa, rodzina z obu stron; z rodzin: Kubaszczyk, Krupa, Baron, ; Janina Bierowska, Maria Starczew
Rodzice: Wiktoria i Michał, mąż Henryk, brat Franciszek, bratowa, córka Łucja, Barbara i Józef, córka Bronisława, rodzice z obu stron, mąż Roman Pawlak, Marianna Chciuk; Janina i Czesław Plewa, Janina i Tomasz Roczyna, Franciszka i Amalia Plewa, Helena Płaleta; Maria i Ludwik Gaś, Jadwiga, Józef, Zygmunt Kolek; Katarzyna i Szymon Dudzik, Jadwiga i Paweł Bojko, Mariusz Bojko, Helena Majda, Jan, Władysław Bojko, Maria brak, Jadwiga i Jan Kukuczka, Bronisława Bojko; Urszula i Anna Kraszewska, z rodzin: Szołtys, Kraszewski, Pieronkiewicz, Karolina i Stanisław Gaszyńscy, z rodzin: Gaszyński, Działowski, Czternastek;
Stefania i Jan Dziadek, Otylia i Piotr Trzeciak, Marianna i Włądysław Nietubyć, Marianna i Władysław Woźniak; Roman, Wanda, Maria, Józef, Matylda Szwanda, Helena, Zofia Ignacy Kubacki, Wanda, Stefania, Paweł, Bronisław, Otton Kubok, Maria, Józef, Marek Ządlak, Aniela i Teofil Kulka, Grażyna i Bolesław Kiszczak; Helena i Jan Twardzik, z rodziny, rodzice: Karol i Marta, bracia: Roman, Karol, Henryk, siostra Krystyna, maż Jan, z rodziny; Ludwika i Ludwik Misiołek, rodzice z obu stron, z rodzin: Szczotka, Gwizdoń, Misiołek, rodzice z obu stron, z rodzin Szczotka, Gwizdoń, Misiołek, Kubica, Marta i Alojzy Łabudek, rodzice z obu stron, z rodziny Łabudek, Kałuża, Marek Lubacha, Emilia kołder, Eryk Olszar, Elżbieta i Jan Ferdyn, Teofil Dutkiewicz, koleżanki i koledzy, ks. Jan Student, ks. Waldemar Cybel, ks. Aleksander Binda;
Stefania, Franciszek, Józef Baszczyński, Stefania Brzóska, mężowie: Alojzy Korzec, Józef Konieczny; rodzice Alfred i Amalia Lincer, Jan i Waleria Liszka, dziadkowie i krewni z obu stron, mąż Stanisław Bulandra, rodzice z obu stron, Elżbieta i Aleksander Cwynar, z rodzin: Cwunar, Pindur, Urban, Solraski; Marta i Wincenty Kotajny, z rodziny, Jan Banot, Bogusław Buła, Irena i Władysław Hanzel, z rodziny: Banot, Buła, Chmiel, Hanzel, Kubica,, mąż Henryk, ojciec Jan, teściowie, siostry: Władysława i Bogumiła, szwagier Henryk; z rodzin: Buława, Zdanio, Andruszkiewicz; rodzice Marta i Franciszek Faksa, siostra Barbara, z rodziny, rodzice jan i Katarzyna Kulpa, rodzeństwo, z rodzin Stec, Pasz, sąsiedzi, Jan, Jadwiga, Michał Starzec, Michalina Sikora, Maria Czychy, Aniela, Józef, Anna, Franciszek Ksaparek, Franciszka, Alojzy Wałoszek, Ryszard i Marek Bardoń
Rodzice Bednarz, Gąska i rodzeństwo; Eryk, Maria, Emil Fus, Stefan Gwózdek, Henryk, Agnieszka, Józef, Renata Stanik; rodzice Michalina i Jan, Ewa i Paweł, rodzeństwo; Halina Wowry; Tadeusz Sikora, Zbigniew Czerkowski, Karolina Francuz, Stanisław, Irena Melania Czarny, Franciszka, Elzbieta, Józef Kocoń; Maria i Emanuel Łysek, Agnieszka łysek, Daniel i Tadeusz Parchańscy, Wiktoria i Leon Sztafa, Julia i Andrzej Adamaszek, Eryk Gruszczyk, Otylia Parchańska, Stanisława Adamaszek i dusze w czyśćcu cierpiące.


Wypominki 2018/2019, 2 i 4 niedziela, godz. 8.45
Miłosierdziu Bożemu polecają się zmarli:


KAPŁANI KTÓRZY WYWODZĄ SIĘ Z PARAFII I CI, KTÓRZY TU DUSZPASTERZOWALI ORAZ:
Z rodziny Pindur, Raszka, Ryguła, Cwynar, Elżbieta Czesh, Maria i Henryk Suchy, s. Borgia, s. Józefina, ks. Piotr Kocur; Józefa, Franciszek, Czesław, Andrzej Macura, Helena, Franciszek Czaicki, Anna imiołek, Maria Kwiatkowska; Aleksander Nowak, Kazimierz i Maria Nowak, Aleksander i Józefa Mankiewicz, Wanda Berek, rodzice Helena i Roman Mider, rodzice z obu stron; z rodzin: Kawulok, Ligocki, Kurowski; Maria i Bogumił Branny, Eryk Grzybek; Krystyna i Kazimierz Majocha, Szczepan Gwózdek, dziadkowie i pokrewieństwo z obu stron, Eryk Fus, rodzice Wiktoria i Józef Korzeniowscy, z rodziny, Ludmiłai Rudolf Czakon, z rodziny, Stefania i Roman Trojok, z rodziny
Maria i Stanisław Cichoń, Emilia Lazar, Helena Pasternak; Tomasz, Aleksandra, Przemysław z rodzin: Górnicki i Herma; Teresa i Aleksy Szałaj, Julia Stanisław i Norbert Duda, Henryk Studenski, Maria i Wanda Fortuna, Wisław Botkowski, Magdalena Hans, z rodzin Szałaj, Duda, Studenski, Fortuna, Hans, przyjaciele i znajomi; rodzice: Antonina i Piotr Jachyra, ciocia Katarzyna, siostra Teresa i Bronisława, mąż Julian, ojciec Stanisław, Łukasz Jachyra, Danuta Wasecka – Krzempek, brat Stanisław, żona Franciszka, brat Jan, mąż Władysław Czernik,; Anna Miłek, Helena, Władysław Pszczółka, Helena i Stanisław Węglarz, Alfred Konieczny, Maria Ochman, z rodzin: Ochman i Guziur; Henryk i Krystyna Szwanda, siostra Ewa, z rodziny, Józef, Regina, Stanisław, Anna Franciszek, Maria Gil, Antoni, Marianna, Hieronim, Irena, Frączak, Helena i Tomasz Śliwko;
 Stanisław Grudniewicz, brat Adam, szwagier Ernest, rodzice z obu stron; Rozalia i Wilhelm Neupauer, Alojzy Szczepanek; Witold Silejkis; Helena i Alojzy Zubek, Helena, Franciszek, Tadeusz Wawrzyczek, Leszek Matuszyński, Józef Ścieżka, Łucja, Leon Kotlarski, Daniela Machej, Małgorzata Dorda, Wojciech Wieczorek; Teresa i Henryk Banasiak, z rodziny; Zofia i Antoni Gawłowski, rodzice i rodzeństwo z obu stron, Maria i Antoni Lincer, rodzice i rodzeństwo z obu stron, z rodzin Kamińskich i Manderlów; Brunon, Maria, Robert Jan Pońc, rodzice Stanisław i Teresa, bracia Stefan i Bogumił, dziadkowie z obu stron; Henryk Jabłoński;
Bronisława i Zdzisław Dzięgało, Małgorzata i Franciszek Bizoń, Jolanta Gabzdyl, Urszula Bizoń, Józef Baszczyński, Dariusz Żarnowski, Ryszard Gibiec, Alicja Witalis, z rodziny Bizoń, Dzięgało, Matuszek, Baszczyński; Maria i Stanisław Konior, Marta i Stanisław Wenglorz, Hildegardai Franciszek Gaczek, Zygmunt, Marian, Edward Bińczyk, z rodziny Bińczyk, Julia i Marian Burda, z rodziny Burda, Bożena Błażewicz, Justyna Gomola, ks. Holubars, ks. Żebrok, ks. Koterla, ks. Przewodnik, ks. Piotr Kocur, ks. Karol Tomala; Hermina i Bolesław Piskorz;
Rodzice: Elżbieta i Jan Kosok, brat Kazimierz, Sylwia i Stefan Wątor, Krystyna Rucka, Maria Gertruda, Lidia, Jerzy, Franciszek Waniołka, Anna i Jan Jurkowski, Henryk Seget, z rodzin Seget i Nowacki; Jadwiga Rekiel, z rodzin Rekiel i Kuźma; Katarzyna, Wincenty Stępińscy, Stanisława, Stefan Konieczny, Franciszka i Władysław Nowak, Anna, Edward, Zbigniew Cieślar, Jan Łacek, Maria i Paweł Jałowiczor, Jadwiga Golik, z rodziny; z rodzin: Cieślawski, Bielesz, Machej, Kania, Sucjoń, Gawlas, pacjenci i wolontariusze hospicjum cieszyńskiego i dusze w czyśćcu cierpiące.