Modlitwa za kapłanów

Panie, daj nam świętych kapłanów. Ty sam ich utrzymuj w świętości. O Boski i Najwyższy Kapłanie, niech moc miłosierdzia Twego towarzyszy … (imię i nazwisko księdza) wszędzie i chroni go od zasadzek i sideł diabelskich, które Zły ustawicznie zastawia na jego duszę. Niechaj moc miłosierdzia Twego, o Panie, kruszy i wniwecz obraca wszystko to, co by mogło przyćmić świętość tego kapłana, bo Ty wszystko możesz.
Amen

ks. Jacek Gracz
Urodził się 2 czerwca 1964 roku w Rabce. Święcenia kapłańskie przyjął w 1989 roku z rąk kardynała Franciszka Macharskiego.

Wikariusze:

ks. Rafał Jakubiec
Urodził się 13 listopada 1971 roku w Buczkowicach. Święcenia kapłańskie przyjął w 1996 roku z rąk biskupa Tadeusza Rakoczego.
W naszej parafii od 2013 roku.

ks. Bartosz Łacek
Urodził się 16 grudnia 1981 roku w Cieszynie. Święcenia kapłańskie przyjął w 2007 roku z rąk biskupa Tadeusza Rakoczego.
W naszej parafii od 2011 roku.

ks. Krzysztof Walczak
Urodził się 26 maja 1984 roku w Wadowicach. Święcenia kapłańskie przyjął w 2009 roku z rąk biskupa Tadeusza Rakoczego.

ks. Grzegorz Pasternak
Urodził się 29 maja 1987 roku w Cieszynie. Święcenia kapłańskie przyjął w 2012 roku z rąk biskupa Tadeusza Rakoczego.

Zamieszkali:

ks. Andrzej Abdank-Kozubski
Urodził się 16 kwietnia 1960 roku w Cieszynie. Święcenia kapłańskie przyjął w 1986 roku z rąk arcybiskupa Damiana Zimonia.
Mieszka na terenie parafii od 1999 roku.

ks. Józef Kukuczka
Urodził się 6 listopada 1931 roku w Istebnej. Święcenia kapłańskie przyjął w 1957 roku.
Mieszka na terenie parafii od 2010 roku.

Zgromadzenia zakonne:

Klasztor Ojców Franciszkanów: