Niedziela, 23 lutego jest ostatnią, przed rozpoczynającym się okresem Wielkiego Postu. Przez 3 kolejne dni będziemy uczestniczyć w adoracjach Najświętszego Sakramentu.

W środę, 26 lutego będziemy przeżywać Środę Popielcową, rozpoczynającą okres Wielkiego Postu. W środę popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Nabożeństwa pasyjne rozważające poszczególne etapy Męki Pańskiej stanowią nieodłączny element Wielkiego Postu. Droga Krzyżowa, Gorzkie żale oraz nabożeństwo Godzinek o Męce Pańskiej.

Po raz kolejny w naszej parafii przy wyjściu z kościoła Caritas rozdzielala skarbonki „Jałmużny wielkopostnej”. Bardzo zachęcamy do udziału w tej akcji.

W sobotę, 7 marca odbędzie się kolejne spotkanie dla chorych i seniorów w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w każdą I sobotę miesiąca z wyjątkiem wakacji.

W dniach 14 - 23 września nasza parafia zaprasza na pielgrzymkę "Śladami św. Pawła do Grecji". W programie przewidziany jest czas na codzienną Mszę św.

W niedzielę, 23 lutego o godz. 15.00, zapraszamy do naszej świątyni osoby żyjące w związkach niesakramentalnych...

Od miesiąca września rozpoczynamy w naszej parafii sprawowanie nabożeństw I soboty, które rozpocznie się Eucharystią o godz. 8.00.