Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
W niedziele, 22 lipca nasza wspolnota parafialna bedzie przezywac odpust ku czci sw. Marii Magdaleny. Sumie odpustowej bedzie przewodniczyl ks. dr. Robert Samsel.

W czasie wakacji ulegają zmianie pory urzędowania kancelarii parafialnej. Kancelaria parafialna znajduje się w budynku plebani – Cieszyn, Plac Dominikański 2.

W piatek 13 lipca, o godz. 17.00 rozpoczynamy po przerwie odprawianie Nabożeństw Fatimskich. Odprawiane będą każdego 13 maja o godz. 17.00 aż do października.

W piatek, 20 lipca w naszej świątyni odbędzie się adoracja w ramach wieczystych adoracji.  Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie 8.00 – 18.00.

Za nami kolejne swieta podczas, ktorych okazalismy odrobine serca potrzebujacym. Dziekujemy wszystkim, ktorzy dzielac sie produktami swiatecznymi sprawili tym ludziom...

W niedzielę, 30 wrzesnia, o godz. 15.00, zapraszamy do naszej świątyni osoby żyjące w związkach niesakramentalnych...

Przeżywając w dniu 11 listopada Święto Niepodległości,  będziemy dziękować Bogu za dar 100 lat Niepodleglosci naszej Ojczyzny. Zapraszamy na Nowenne przygotowujaca nas do tego swieta. W lipcu naszym przewodnikiem bedzie bl. ks. Jerzy Popieluszko...

W sobotę, 1 wrzesnia odbędzie się kolejne spotkanie dla chorych i seniorów w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w każdą I sobotę miesiąca z wyjątkiem wakacji.