Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
W strugach ulewnego deszczu przeszła tegoroczna procesja z relikwiami św. Melchiora Grodzieckiego w Cieszynie. Uroczystości były okazją do dziękczynienia za 25 lat istnienia diecezji.

Od tego roku, w każdą drugą niedzielę miesiąca będziemy uroczyście dziękować Bogu za dar chleba i innych plonów ziemi oraz za to, że nie brakuje nam codziennego chleba.

W sobotę, 16 września odbędzie się X Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd autokarem o godz. 7.00 spod kościoła św. Elżbiety.

W czwartek o godz. 16.30 w sali Jana Pawła II odbędzie się spotkanie organizacyjne dla młodzieży pragnącej zaangażować się w działalność Caritasu Młodych naszej parafii...

Nasz kościół jest jednym z kościołów stacyjnych, w którym 7 października 2017 będzie można uczestniczyć w ogólnopolskiej akcji modlitewnej "Różaniec do granic".

Dekanat Cieszyński organizuje w dniach, 23 i 30 września Kurs Przedmałżeński. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Domu Parafialnego parafii św. Elżbiety w Cieszynie

W każdą przedostatnia niedzielę miesiąca, o godz. 15.00, zapraszamy do naszej świątyni osóby żyjące w związkach niesakramentalnych...

W sobotę, 7 października odbędzie się kolejne spotkanie dla chorych i seniorów w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w każdą I sobotę miesiąca z wyjątkiem wakacji.