Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
Nabożeństwa pasyjne rozważające poszczególne etapy Męki Pańskiej stanowią nieodłączny element Wielkiego Postu. Droga Krzyżowa, Gorzkie żale oraz nabożeństwo Godzinek o Męce Pańskiej.

Wielkopostne Ćwiczenia Rekolekcyjne, odbeda się w naszym kościele w dniach od 31 marca do 3 kwietnia 2019 roku. Nauki to dobre przygotowanie do przeżywania świąt.

Juz po raz czwarty sa organizowane w naszym miescie w dniach 20-24 marca "Rekolekcje z kawa w tle". Tym razem tworcy serdecznie zapraszaja na rekolekcje wielkopostne...

Po raz kolejny w naszej parafii przy wyjściu z kościoła Caritas rozdzielala skarbonki „Jałmużny wielkopostnej”. Bardzo zachęcamy do udziału w tej akcji.

W poniedziałek, 25 marca, obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Ten dzień, jest także czasem szczególnej modlitwy o świętość życia, a zwłaszcza tego najbardziej zagrożonego.

W niedzielę, 31 marca o godz. 15.00, zapraszamy do naszej świątyni osoby żyjące w związkach niesakramentalnych...

W sobotę, 5 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie dla chorych i seniorów w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w każdą I sobotę miesiąca z wyjątkiem wakacji.

Rok 2019 będzie w województwie śląskim Rokiem św. Melchiora Grodzieckiego, związanego ze Śląskiem Cieszyńskim XVII-wiecznego męczennika...