Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
KOLĘDA 2018/2019  

28 XII    Piątek    10.00    
1. Głęboka nieparzyste (od Rynku)                     
2. Żwirki i Wigury                                                 
3. Tysiąclecia 1, 3, 5                                              
4. Górna 29, 29a, 29b, 29c     
5. Strzelców Podhalańskich 5, 6, 7, Towarowa    

29 XII    Sobota    10.00    
1. Stalmacha                                                             
2. Ks. Tomanka 1, 3, 5, 7, 9                                     
3. Ks. Tomanka 2, 4, 6, 8                                         
4. Kraszewskiego                                                    
5. Srebrna, Nowe Miasto    

30 XII    Niedziela    14.00    
1. 3 Maja, Pl. Wolności                                           
2. Bednarska, Dojazdowa, Mostowa, Rzeźnicza, Łączna, Wałowa                                                                         
3. Browarna, Śrutarska                                                              
4. Długa, Sosnowa, Południowa    

2 I    Środa    15.00    
1. Dębowa, Miła                                                      
2. Cienciały                                                                           
3. Hajduka                                                               
4. Kochanowskiego, Schodowa, Pokoju    

3 I    Czwartek    15.00    
1. Bielska nieparzyste                                             
2. Bielska parzyste                                                                 
3. Bobrecka    

4 I    Piątek    15.00    
1. Głęboka parzyste (od Rynku)                                                
2. Poprzeczna, Łąkowa, Kopernika                                                   
3. Pl. Dominikański, Pl. Św. Krzyża, Ratuszowa, Trzech Braci                                                                                
4. Sejmowa                                                              
5. Rynek, Szeroka, Szersznika    

5 I    Sobota    10.00    
1. Chrobrego 63- 8, Kubisza                                                         
2. Sikorskiego 5 i od 11                                        
3. Błogocka bez nr 30    

7 I    Poniedziałek    15.00    
1. Legionu Śl., Dąbrowskiego, Kasztanowa    

8 I    Wtorek    15.00    
1. Mennicza 34-54, Zamkowa                                    
2. Tysiąclecia 7, 9    

9 I    Środa    15.00    
1. Mennicza nieparzyste, Olszaka    

10 I    Czwartek    15.00    
1. Wojska Polskiego, PL. Poniatowskiego, Pl. Kościelny    

11 I    Piątek    15.00    
1. Korfantego  (od Pl. Ks. Londzina do stacji benzynowej i domy za rondem)                                                       
2. Stary Targ, Fredry, Pl. Teatralny                          
3. Szybińskiego, Bielska 37                                       
4. Otwarta, Boczna    

12 I    Sobota    10.00    
1. Aleje Piastowskie, Nad Olzą, Mała Łąka  
2. Sienkiewicza, Ogrodowa, Miarki, Ks. Świeżego, Jordana
3. Łowiecka                                                                         
4. Żeromskiego, Ptasia    

13 I    Niedziela    14.00    
1. Krańcowa, Puńcowska 136-72                                      
2. Chrobrego  5, 6    

14 I    Poniedziałek    15.00    
1. Spacerowa, Piesza                                                    
2. Korfantego 4, 6, 8                                                            
3. Przykopa    

15 I    Wtorek    15.00    
1. Puńcowska do nr 70 i 27                                      
2. Kolejowa                                                               
3. Wyższa Brama    

16 I    Środa    15.00    
1. Hallera                                                                         
2. Pograniczna, Kresowa, Beskidzka                        
3. Rajska, Na Wzgórzu, Paderewskiego, Orzechowa, Lipowa, Spokojna, Dworkowa    

17 I    Czwartek    15.00    
1. Mennicza parzyste do nr 32, Kiedronia, Bóżnicza, Kluckiego                                                                                      
2. Sikorskiego 3, 7    

18 I    Piątek    15.00    
1. Tysiąclecia 2, 4, 6, 8                                                        
2. Mickiewicza, Trzanowskiego    

19 I    Sobota    10.00    
1. Sikorskiego 1, 1a, 1c, Błogocka 30                        
2. Prosta, Równa                                                           
3. Górna 5- 19, Solna                                                          
4. Górna 25, 30abc, 32, 34, 36                                            
5. Górna parzyste od 6- 24    

20 I    Niedziela    14.00    
1. Bielska 41 i 45                                                                 
2. Chrobrego 7abc i 3                                                          
3. Limanowskiego                                                               
4. Orkana, Tetmajera, Prusa                                                
5. Strzelców Podchalańskich 1, 2, 3, 4    

22 I    Wtorek    15.00    
1. Zaleskiego, Pochyła, Spadowa                                       
2. Matejki, Michejdy    

23 I    Środa    15.00    
1. Górny Rynek, Garncarska                                                
2. Wąska, Bp. Śniegonia    

24 I    Czwartek    15.00    
1. Wyspiańskiego    

29 I    Wtorek    15.00    
1. Kasprowicza, Reymonta