Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
KOLĘDA 2017/2018

28 XII Czwartek
godz. 10.00
1. Głęboka nieparzyste (od Rynku) (69)
2. Żwirki i Wigury (62)
3. Tysiąclecia 1, 3, 5 (62)
4. Górna 29, 29a, 29b, 29c (69)
5. Strzelców Podhalańskich 5, 6, 7, Towarowa

29 XII Piątek
godz. 10.00
1. Stalmacha (54)
2. Ks. Tomanka 1, 3, 5, 7, 9 (49)
3. Ks. Tomanka 2, 4, 6, 8 (47)
4. Kraszewskiego (44)
5. Srebrna, Nowe Miasto (46)

30 XII Sobota
godz. 10.00
1. Chrobrego 63-8, Kubisza (46)
2. Sikorskiego 5, i od nr 11 (56)
3. Bielska 41, 45 (43)
4. Błogocka bez nr 30 (45)
5. Górna 5-19, Solna (44)

2 I Wtorek
godz. 15.00
1. 3 Maja, Pl. Wolności (22)
2. Bednarska, Dojazdowa, Mostowa, Rzeźnicza, Łączna, Wałowa (27)
3. Browarna, Śrutarska (20)
4. Dębowa, Miła (17)
5. Długa, Sosnowa, Południowa (21)

3 I Środa
godz. 15.00
1. Cienciały (28)
2. Górny Rynek, Garncarska (38)
3. Hajduka (30)
4. Kochanowskiego, Schodowa, Pokoju (18)

4 I Czwartek
godz. 15.00
1. Bielska nieparzyste (33)
2. Bielska parzyste (34)
3. Bobrecka (34)
4. Chrobrego 7abc, 3 (29)

5 I Piątek
godz. 15.00
1. Głęboka parzyste (od Rynku) (39)
2. Poprzeczna, Łąkowa, Kopernika (19)
3. Pl. Dominikański, Pl. Św. Krzyża, Ratuszowa, Trzech Braci (21)
4. Sejmowa (26)

7 I Niedziela
godz. 14.00
1. Ptasia, Łowiecka (38)
2. Żeromskiego (35)
3. Kasprowicza, Reymonta (32)
4. Legionu Śl., Dąbrowskiego, Kasztanowa (18)
5. Rynek, Szeroka, Szersznika (30)

8 I Poniedziałek
godz. 15.00
1. Przykopa  (39)
2. Mennicza 34-54, Zamkowa  (41)
3. Tysiąclecia 7, 9
4. Strz. Podhalańskich 1, 2, 3, 4
5. Korfantego 4, 6, 8 (29)

9 I Wtorek
godz. 15.00
1. Matejki, Michejdy (41)
2. Hallera (42)
3. Mennicza nieparzyste, Olszaka (30)

10 I Środa
godz. 15.00
1. Wojska Polskiego, Pl. Poniatowskiego, Pl. Kościelny (39)

11 I Czwartek
godz. 15.00
1. Korfantego  (od Pl. Ks. Londzina do stacji benzynowej i domy za rondem) (33)
2. Stary Targ, Fredry, Pl. Teatralny (37)
3. Szybińskiego, Bielska 37 (31)

13 I Sobota
godz. 10.00
1. Aleje Piastowskie, Nad Olzą, Mała Łąka (34)
2. Sienkiewicza, Ogrodowa, Miarki, Ks. Świeżego, Jordana (56)

16 I Wtorek
godz. 15.00
1. Krańcowa, Puńcowska 136-72
2. Chrobrego  5, 6 (40)
3. Wąska, Bp. Śniegonia (29)
4. Zaleskiego, Pochyła, Spadowa (38)

17 I Środa
godz. 15.00
1. Otwarta, Boczna (33)
2. Spacerowa, Piesza (22)

19 I Piątek
godz. 15.00
1. Puńcowska do nr 70 i 27 (37)
2. Kolejowa (37)
3. Wyższa Brama (36)
4. Wyspiańskiego (38)

20 I Sobota
godz. 10.00
1. Górna 25, 30abc, 32, 34, 36
2. Limanowskiego (46)
3. Górna parzyste od 6 do 24
4. Orkana, Tetmajera, Prusa (43)

22 I Poniedziałek
godz. 15.00
1. Pograniczna, Kresowa, Beskidzka  (34)
2. Rajska, Na Wzgórzu, Paderewskiego, Orzechowa, Lipowa, Spokojna, Dworkowa (38)
3. Sikorskiego 3, 7 (36)
4. Mennicza parzyste do nr 32, Kiedronia, Bóżnicza, Kluckiego (42)

23 I Wtorek
godz. 15.00
1. Tysiąclecia 2, 4, 6, 8
2. Mickiewicza, Trzanowskiego

27 I Sobota
godz. 10.00
1. Sikorskiego 1, 1a, 1c, Błogocka 30 (45)
2. Prosta, Równa (38)