Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
W sobotę 27 maja odbyła się dziękczynna pielgrzymka rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpiły do Wczesnej Komunii świętej.

Najpierw nawiedziliśmy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, a następnie Centrum Jana Pawła II w krakowskich Łagiewnikach. Siostra zakonna ze zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia przybliżyła dzieciom postać św. Faustyny i dzieła, której jej zlecił Pan Jezus. Najważniejszym spotkaniem była Eucharystia sprawowana w kaplicy klasztornej. Duże zainteresowanie zarówno u dorosłych jak i dzieci wzbudziła wystawa „Kim jest Człowiek z całunu?”. Na zakończenie pielgrzymki udaliśmy się do Wadowic, by nawiedzić Bazylikę Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny oraz niesamowite muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II. Pan Bóg pobłogosławił nam cudowną pogodą.