Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
W dniach 13-23 sierpnia, grupa dzieci wraz z młodzieżą, opiekunami oraz ks. Krzysztofem Walczakiem, przebywała nad naszym polskim morzem, w malowniczej miejscowości – Mikoszewie.
W dniach 13-23 sierpnia, grupa dzieci wraz z młodzieżą, opiekunami oraz ks. Krzysztofem Walczakiem, przebywała nad naszym polskim morzem, w malowniczej miejscowości – Mikoszewie. Wyjazd ten miał na celu spędzenie wakacji blisko Pana Jezusa. W planie każdego dnia nie mogło zatem zabraknąć Eucharystii, dzieci gromadziły się także w mniejszych grupach na spotkaniach formacyjnych, podczas których poznawały postaci biblijne, a każdy dzień zaczynała i kończyła wspólna modlitwa. Podczas wyjazdu nie zabrakło oczywiście czasu na rekreację, tym bardziej, że pogoda sprzyjała. Wyjścia na plażę, zajęcia sportowe, wieczorki integracyjne to tylko część atrakcji. W trakcie pobytu odbyły się także ciekawe wycieczki, dzieci odwiedziły: Zamek w Malborku, Akwarium w Gdyni, mogły zobaczyć wykorzystanie wiedzy z zakresu przedmiotów przyrodniczych w Parku Naukowym „Experyment”, najwięcej radości sprawiła im wizyta w Aquaparku Reda, gdzie można było popływać z żywymi rekinami. Całe szczęście wszyscy cali i zdrowi wrócili do Cieszyna. Następny wyjazd już w ferie zimowe – nie możemy się doczekać!