Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
 


    Caritas przy parafii św.Marii Magdaleny pragnie serdecznie podziękować 
za włączenie się we wszystkie formy pomocy na rzecz ubogich naszej parafii.                                                                                                  
Serdecznie dziękujemy Państwu za wsparcie materialne podczas comiesięcznych zbiórek.
Dzięki  Państwa hojności  udało nam się zebrać kwotę   32 387, 99 zl  którą przeznaczyliśmy na zakup leków dla chorych, żywności ,opału obiadów dla dzieci w szkole oraz odzieży dla potrzebujących.                           
    Dzięki zebranym środkom mieliśmy również możliwość organizować comiesięczne spotkania dla Seniorów, które są szczególnym czasem radości dla wielu naszych parafian.                                                                                                            
Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy wielokrotnie poświęcali swój czas wolny i wspomagali nas podczas zbiórek żywności
w Cieszyńskich sklepach.
    Ogromne podziękowania składamy  szkolnemu kołu Caritas przy szkole podstawowej nr.7 w Cieszynie i jego opiekunce pani Annie Ficoń za trud
i wysiłek włożony podczas tegorocznych zbiórek żywności.
Zebraliśmy około 500 kg żywności, którą przekazaliśmy osobom potrzebującym oraz podopiecznym sióstr Boromeuszek i sióstr Elżbietanek.                               
    Zebraliśmy również 39 kg żywności, którą przekazaliśmy na Ukrainę. Dziękujemy wszystkim za pomoc w tworzeniu i roznoszeniu paczek świątecznych, dzięki państwa pomocy udało nam się w tym roku obdarzyć około 150 osób i sprawić by i dla nich te święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia mogły być radosne.
    Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc i modlitwę.
    Zachęcamy Państwa również do czynnej  działalności na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
        

        Członkowie koła Caritas wraz z opiekunem, ks. Proboszczem