Caritas parafii św M.M w Cieszynie pragnie gorąco podziękować wspólnocie parafialnej za całoroczne wsparcie i zaangażowanie
Dzięki Państwa pomocy przez ostatni rok udało nam się wiele zdziałać, pomagając najbardziej potrzebującym.

Z zebranych środków pieniężnych podjęliśmy następujące działania

-zakup lekarstw dla potrzebujących

-opłacanie obiadów szkolnych dla dzieci

-organizację spotkań dla seniorów, w każdą pierwszą sobotę miesiąca .Czas ten jest ważny zarówno dla nas członków caritas ,jak również dla samych seniorów ,którzy z radością przygotowują wiele atrakcji by umilić te spotkania.

-zakup paczek dla chorych seniorów odwiedzanych przez księży.

-dofinansować zakup aparatów słuchowych.

W minionym roku udało nam się również zaangażować w:

-organizację zbiórki żywności w sklepie" Biedronka".Zebrana żywność została przekazana potrzebującym rodzinom ,Zgromadzeniu Sióstr Boromeuszek oraz  Zgromadzeniu Sióstr Elżbietanek na prowadzone przez nie zakłady opiekuńczo-lecznicze.

-stałą zbiórkę żywności krótkoterminowej w sklepie "Kaufland" przekazywaną Siostrom Boromeuszkom oraz Siostrom Elżbietankom.

-organizację stoiska na Jarmarku Bożonarodzeniowym ,gdzie poprzez zakup drobnych dekoracji oraz słodkości mogli Państwo pomóc dzieciom w Sudanie.

Pragniemy również podziękować darczyńcom ,którzy poprzez stałe, comiesięczne wpłaty na konto bankowe caritas sprawiają ,że możemy pomóc jeszcze większej grupie parafian

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie, pomoc i modlitwę.

Każda złotówka pozwala na to ,by sprawić ,że życie innych staje się łatwiejsze. Dzięki Państwa pomocy możemy sprawić ,że wiele trudów znika, a życie jest radośniejsze i bezpieczniejsze.

Wspólnota Caritas składa najserdeczniejsze życzenia , Bożego błogosławieństwa ,szczęścia i zdrowia dla całej wspólnoty parafialnej.

Dziękujemy za to, że jesteście.
Razem jesteśmy silniejsi

BÓG  ZAPŁAĆ