Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
W niedzielę, 14 lipca o godz. 13.00 Telewizja Polonia przeprowadzi bezpośrednią transmisję Mszy św. z naszej parafialnej świątyni... Od wielu lat, w każdą niedzielę o godz. 13.00 telewizja TVP Polonia przeprowadza bezpośrednia transmisję Mszy sw dla Polaków przebywających za granicą, jak również chorych, którzy w ten sposób mogą tylko przeżywać Eucharystię.
Jest to takze okazja do odwiedzin w rożnych świątyniach i zakątkach naszej Ojczyzny
Tym razem Telewizja przeprowadzi bezpośrednią transmisję z naszej świątyni. Bedzie to okazja dla wielu naszych rodaków aby przeżywać Mszę św. z naszą wspolnotą parafialną a dla wielu cieszynian do modlitwy w parafialnym kościele
W przyszłą niedziele Msza św. sprawowana zwykle o godz. 12.00 bedzie odprawiona o godz. 13.00 z powodu czasu antenowego zarezerwowanego na transmisję
Serdecznie zapraszamy do udziału w tej niezwyklej Mszy sw a telewidzow do ogladania transmisji