Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
W naszym kościele parafialnym podobnie jak w 9 innych na terenie diecezji bielsko-żywieckiej trwa stały dyżur spowiedników. Świątynie te tworzą sieć „kościołów miłosierdzia”. Od roku widać, jak bardzo potrzebny jest kapłan w konfesjonale. Wbrew twierdzeniom, że dziś ludzie coraz rzadziej myślą o spowiedzi.

20.III Poniedziałek
9.00-11.00
Ks. Dariusz Suchy
15.00-17.00
OFM

21.III Wtorek
9.00-11.00
Ks. Marian Brańka
15.00-17.00
O. Piotr Telma OH

22.III Środa
9.00-11.00
Ks. Bogdan Biel
15.00-17.00
Ks. Krzysztof Borowiec

23.III Czwartek
9.00-11.00
Ks. Edward Kobiesa
15.00-17.00
Ks.Władysław Bajer

24.III Piątek
9.00-11.00
Ks. Andrzej Wieliczka
15.00-17.00
Ks. Tomasz Niedziela

25.III Sobota
9.00-11.00
Ks. Marcel Jarzyna

27.III Poniedziałek
9.00-11.00
Ks. Bartosz Łacek
15.00-17.00
Ks. Stefan Sputek

28.III Wtorek
9.00-11.00
Ks. Marcin Wróbel
15.00-17.00
Ks. Jacek Gracz

29.III Środa
9.00-11.00
Ks. Grzegorz Pasternak
15.00-17.00
Ks. Stanisław Furczoń

30.III Czwartek
9.00-11.00
Ks. Krzysztof Walczak
15.00-17.00
Ks. Brunon Grajcke

31.III Piątek
9.00-11.00
Ks. Krzysztof Gardyna
15.00-17.00
Ks. Jacek Gracz

1.IV Sobota
9.00-11.00
Ks. Grzegorz Gaweł

3.IV Poniedziałek
9.00-11.00
Ks. Rafał Jakubiec
15.00-17.00
OFM

4.IV Wtorek
9.00-11.00
Ks. Rafał Stwora
15.00-17.00
Ks. Zdzisław Grochal

5.IV Środa
9.00-11.00
Ks. Andrzej Rdest
15.00-17.00
OFM

6.IV Czwartek
9.00-11.00
Ks. Łukasz Gąsiorek
15.00-17.00
Ks. Zdzisław Grochal

7.IV Piątek
9.00-11.00
Ks. Antoni Dewor
15.00-17.00
Ks. Stefan Sputek

8.IV Sobota
9.00-11.00
Ks. Tomasz Mikołajek

10.IV Poniedziałek
9.00-11.00
Ks. Andrzej Papoń
15.00-17.00
Ks. Eugeniusz Warzecha

11.IV Wtorek

9.00-11.00
Ks. Dariusz Kowala
15.00-17.00
Ks. Karol Mozor

12.IV Środa
9.00-11.00
Ks. Jarosław Krutak
15.00-17.00
Ks. Sławomir Malisz

20.IV Czwartek
9.00-11.00
Ks. Wiesław Kondziołka
15.00-17.00
Ks. Dariusz Mależyna

21.IV Piątek
9.00-11.00
Ks. Piotr Beczała
15.00-17.00
Ks. Adam Drożdż

22.IV Sobota
9.00-11.00
Ks. Mateusz Kierczak

24.IV Poniedziałek
9.00-11.00
Ks. Dariusz Suchy
15.00-17.00
OFM

25.IV Wtorek
9.00-11.00
Ks. Marian Brańka
15.00-17.00
O. Piotr Telma OH

26.IV Środa
9.00-11.00
Ks. Bogdan Biel
15.00-17.00
Ks. Krzysztof Borowiec

27.IV Czwartek
9.00-11.00
Ks. Edward Kobiesa
15.00-17.00
Ks.Władysław Bajer

28.IV Piątek
9.00-11.00
Ks. Andrzej Wieliczka
15.00-17.00
Ks. Tomasz Niedziela

29.IV Sobota
9.00-11.00
Ks. Marcel Jarzyna

1.V Poniedziałek
9.00-11.00
Ks. Bartosz Łacek
15.00-17.00
Ks. Brunon Grajcke

2.V Wtorek
9.00-11.00
Ks. Marcin Wróbel
15.00-17.00
Ks. Jacek Gracz

3.V Środa
9.00-11.00
Ks. Grzegorz Pasternak
15.00-17.00
Ks. Stanisław Furczoń

4.V Czwartek
9.00-11.00
Ks. Krzysztof Walczak
15.00-17.00
Ks. Brunon Grajcke

5.V Piątek
9.00-11.00
Ks. Krzysztof Gardyna
15.00-17.00
Ks. Łukasz Gąsiorek

6.V Sobota
9.00-11.00
Ks. Grzegorz Gaweł

8.V Poniedziałek
9.00-11.00
Ks. Rafał Jakubiec
15.00-17.00
OFM

9.V Wtorek
9.00-11.00
Ks. Rafał Stwora
15.00-17.00
Ks. Tomasz Mikołajek

10.V Środa
9.00-11.00
Ks. Andrzej Rdest
15.00-17.00
OFM

11.V Czwartek
9.00-11.00
Ks. Łukasz Gąsiorek
15.00-17.00
Ks. Zdzisław Grochal

12.V Piątek
9.00-11.00
Ks. Antoni Dewor
15.00-17.00
Ks. Stefan Sputek

13.V Sobota
9.00-11.00
Ks. Tomasz Mikołajek

15.V Poniedziałek
9.00-11.00
Ks. Andrzej Papoń
15.00-17.00
Ks. Eugeniusz Warzecha

16.V Wtorek

9.00-11.00
Ks. Dariusz Kowala
15.00-17.00
Ks. Karol Mozor

17.V Środa
9.00-11.00
Ks. Jarosław Krutak
15.00-17.00
Ks. Sławomir Malisz

18.V Czwartek
9.00-11.00
Ks. Wiesław Kondziołka
15.00-17.00
Ks. Dariusz Mależyna

19.V Piątek
9.00-11.00
Ks. Piotr Beczała
15.00-17.00
Ks. Adam Drożdż

20.V Sobota
9.00-11.00
Ks. Mateusz Kierczak