NIEDZIELA (29.11)
7.30 Za + męża Czesława Jędrysko w 1 rocz. śmierci
9.00 1/ Za ++ rodziców Irenę i Karola Gembalów o radość życia wiecznego
2/ Za ++ rodziców Teresę i Alojzego Kania oraz ++ z rodziny
10.30 Za ++ męża Mariana w 22 rocz. śmierci, rodziców Marię i Franciszka Cienciała, brata Stanisława, teściów Jana i Genowefę Olszar, szwagierkę Krystynę i Franciszka Duraj
11.00 Za + brata Mieczysława Głąbek o radość życia wiecznego (kościół Św. Trójcy)
12.00 1/ Za + Rudolfa Guzik, ++ rodziców z obu stron
2/ Za + Stanisława Figiel
16.30 Dziękczynno – błagalna w intencji Niny z okazji 1 rocznicy urodzin, jej rodziców i rodzeństwa.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 Za ++ Józefa Pawłowskiego w 20 rocz. śmierci, ++ z rodziny Rogus, Pawłowski

PONIEDZIAŁEK (30.11) – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA
6.30 1/ Za + Władysławę Żydek
2/ Za + Jana Dudek o łaskę życia wiecznego oraz za dusze w czyśćcu
8.00 Za ++ Bolesława i Bogdana Hus
18.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji członków wspólnoty "Radość" i ks. opiekuna. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej.
2/ Za + Franciszka Strzebońskiego

WTOREK (01.12)
6.30 1/ Za + Eugeniusza Huperta
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Marii Czernik z okazji 90 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej (Te Deum)
8.00 Za + Stanisława Palarczyka w 6 rocz. śmierci
18.00 1/ Za + Zdzisława Porębskiego w 1 rocz. śmierci
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji rodziny Szczerski. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.
3/ Za + Stanisława Figiel

ŚRODA (02.12)
6.30 w intencji pracowników Diehl Metering
8.00 1/ Za + Otylię Piekar – gregorianka
2/ Za + Eugeniusza Hupert
18.00 1/ Za + Stefanię Adamską w 7 rocz. śmierci
2/ Do Miłosierdzia Bożego jako podziękowanie za otrzymane łaski
3/ Za + Stefanię Ogonowską

CZWARTEK (03.12) – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO
6.30 1/ Za + Otylię Piekar
2/ W intencji Ojca Świętego
8.00 Dziękczynno – błagalna w intencji wnuczki Amelii z okazji 1 rocz. urodzin. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia.
18.00 1/ Za + Kazimierza Rzepeckigo
2/ W intencji nowych, świętych powołań kapłańskich, zakonnych, misyjnych
3/ Za + Annę Filipkowską

PIĄTEK (04.12)
6.30 1/ Za + Otylię Piekar - gregorianka
2/ Za + Franciszka Strzebońskiego
8.00 W intencji rozwoju wspólnot dla intronizacji NSPJ i w intencji członków tych wspólnot
15.00 Za ++ Małgorzatę i Franciszka Bizoń, Bronisławę i Zdzisława Dzięgało i ++ z rodziny
18.00 1/ Za + chrzestnego Władysława Żabnickiego o radość życia wiecznego
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji wnuka Beniamina z okazji 13 rocz. urodzin oraz w intencji Andrzeja i Barbary z okazji imienin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia.
3/ Za + Zofię Jarecką

SOBOTA (05.12)
6.30 Za + Otylię Piekar- gregorianka
8.00 1/ Za + Janusza Matuszewskiego
2/ Za + Barbarę Marchewka
17.00 Dziewczyno – błagalna w intencji Agaty i Karoliny z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, dar rodziców i rodzeństwa, z prośbą o błogosławieństwo Boże dary Ducha Św. i łaskę zdrowia ( kościół Św. Trójcy)
18.00 1/ Za ++ Jadwigę Franek, Antoninę Borecką o łaskę życia wiecznego
2/ W intencji Ojca Świętego

NIEDZIELA  (06.12)
7.30 Za + Tadeusza Liszkę w 14 rocz. śmierci
9.00 1/  Dziękczynno – błagalna w intencji członków Żywego Różańca i ks. opiekuna
2/  Za + Otylię Piekar- gregorianka
10.30 Za ++ rodziców Franciszka i Alojzję, brata Aleksego, bratowe Rutę i Teresę
11.00 Za + Wojciecha Chorażego ( kościół Św. Trójcy)
12.00 1/  Dziękczynno – błagalna w intencji Gustawa z okazji 90 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, łaskę zdrowia.
2/ Za ++ Marię i Konstantego Sajewskich, Franciszka Błaś, ++ z obu rodzin
16.30 Za + Kazimierz Rzepeckiego