SOBOTA (19.09)
6.30 Dziękczynno- błagalna w intencji wszystkich osób które przyczyniły się do odnalezienia syna. Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich,
8.00 1/ Za ++ Teresę i Stefana Owczarzak i dusze w czyśćcu cierpiące
2/ Za + Józefa, Annę, Aleksandra Stafij, syna Józefa, Zofię i Karola Kunc
17.00 Za + męża Franciszka w 20 rocz. śmierci (kościół Św. Trójcy)
18.00 Za ++ Helenę, Edwarda, siostrę Wandę, brata Albina, bratową Annę Juraszek

NIEDZIELA (27.09)
7.30 Za ++ Marię i Józefa Czeczotka
9.00 1/ Za ++ Helenę i Franciszka Potockich
2/ Za ++ rodziców Małgorzatę i Edwarda Mider
10.30 Za + męża Alojzego, rodziców z obu stron o łaskę życia wiecznego
11.00 Za ++ z rodziny Kulesza ( Kościół Św. Trójcy)
12.00 1/Za ++ Zdzisława Mazur i Annę Warchoł
2/ Dziękczynno- błagalna w intencji Andrzeja z okazji 80 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Św. i łaskę zdrowia.
18.00 Za ++ rodziców Jadwigę i Pawła Bojko, braci, siostry, syna Mariusza.

PONIEDZIAŁEK (28.09)
6.30 1/Dziękczynno- błagalna w intencji Marii. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o błogosławieństwo Boże , opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Za + Ryszarda Styła
8.00  Za + Annę Świerczek
18.00 Dziękczynno- błagalna w intencji Danuty i Marka Zoń z okazji 31 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże , opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

WTOREK (29.09) – ŚWIĘTO ŚW ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA, RAFAŁA
6.30 1/ Za ++ Rozalię, rodziców i rodzeństwo
2/ Za +ojca Rafał Kunc oraz ++ z rodziny Kunc i Kurek
8.00  Za + Krystynę Kałuża
18.00 Za ++ Stanisława i Dariusza Świba

ŚRODA (30.09) – WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA
6.30 Za + Władysławę Żydek
8.00 Za + Józefa Przywarę
18.00 1/ Za ++ Bolesława i Bogdana Hus i ++ z rodziny
2/ Za ++ rodziców Irenę i Franciszka Hansel, Józefa i Helenę Gabzdyl

CZWARTEK (01.10) – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS
6.30 1/ Za + Ryszarda Styła
2/ Za + Jadwigę Szczepańską
8.00  Dziękczynno- błagalna w intencji członków Sodalicji Mariańskiej i ks. opiekuna
18.00 1/ W intencji nowych, świętych powołań kapłańskich, zakonnych misyjnych
2/ Za + Marię Mierzwińską
3/ Za + Różę w 1 rocz. śmierci

PIĄTEK (02.10) – WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW
6.30 1/ Za + Ryszarda Styła
2/ Za + Łukasza Kupczak
3/ Za + Krystynę Kałuża
8.00 W intencji rozwoju wspólnot dla intronizacji NSPJ i w intencji członków tych wspólnot
15.00 Dziękczynno- błagalna w intencji Gabrieli i Damiana z okazji rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Św. i łaskę zdrowia.
18.00 1/ Za ++ Marię i Emanuela Macura
2/ Za + Józefa Grzybowskigo

SOBOTA (03.10)
6.30 Za + Ryszarda Styła
8.00 1/ Dziękczynno- błagalna w intencji Teresy z okazji imienin i Jadwigi z okazji urodzin.
2/ Do Miłosierdzia Bożego o nawrócenie Pawła
17.00 Za + Zbigniewa Brawańskiego o łaskę życia wiecznego ( kościół Św. Trójcy)
18.00 1/ Za ++ rodziców Gertrudę i Władysława Żyła, rodziców, rodzeństwo z obu stron
2/Dziękczynno- błagalna w intencji Klaudii Węglorz z okazji 18 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski. Z prośbą o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Św., łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej przez całe dorosłe życie

NIEDZIELA  (04.10)
7.30 Za ++ Franciszkę i Tadeusza Skowrońskich, brata Tadeusza, Marię i Karola Mędroch
9.00 1/ Dziękczynno- błagalna w intencji członków Żywego Różańca i ks. opiekuna.
2/ Dziękczynno- błagalna w intencji syna Wojciecha z okazji 40 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia ( Te Deum)
10.30 Dziękczynno- błagalna w intencji nowożeńców Alicji i Radka. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
11.00 Za + Annę Kozubską ( kościół Św. Trójcy)
12.00 1/  Dziękczynno- błagalna w intencji Otylii Gesing z okazji 89 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże , opiekę Matki Boskiej Cieszyńskiej i łaskę zdrowia na dalsze lata ( Te Deum)
2/ Dziękczynno- błagalna w intencji Beaty i Aleksandra z okazji 30 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Św. i łaskę zdrowia.
18.00 Za ++ Stefanię Misiura w 5 rocz. śmierci, Annę Stefko w 9 rocz. śmierci, Jana Stefko w 10 rocz. śmierci