2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (28.02)
7.30 Za + Alojzego Banota w 4 rocz. śmierci
9.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji córki Agaty z okazji 40 rocz. urodzin Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Elżbiety i Piotra z okazji 45 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
10.30 Za + Wiktora Sławiczka, rodziców  z obu stron, dusze w czyśćcu
11.00 Dziękczynno- błagalna w intencji Urszuli z okazji 70 rocz. urodzin oraz męża Romana z okazji urodzin.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia (kościół Św. Trójcy)
12.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Krzysztofa z okazji 60 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Za + męża Erharda Pelucha w 7 rocz. śmierci , ++ z rodziny
16.30 Za + Władysława Solarz
18.00 Dziękczynno – błagalna w intencji mamy Jadwigi. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

PONIEDZIAŁEK (01.03)
2/ Za + Piotra Chorąży
3/ O błogosławieństwo Boże w pozytywnym załatwieniu trudnej sprawy.
8.00 Za + Augustyna Kocoń
18.00 1/ Z nadzieją na spotkanie w domu Ojca, z prośbą o Miłosierdzie Bożego dla + męża Franciszka, szwagrów Mieczysława i Tadeusza oraz ++ z rodziny
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji córki Bożeny z okazji 50 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

WTOREK (02.03)
2/ W intencjach Ojca Świętego
8.00 W intencji syna o wypełnienie woli Bożej
18.00 1/ Za + ojca Zygmunta Bińczyka w 10rocz. śmierci, Mariana, Edwarda, Halinę
2/ Za + Franciszka i Daniela Byrdy o łaskę życia wiecznego

ŚRODA (03.03)
6.30 Za + Mieczysława Głąbek - gregorianka
8.00 Za + Małgorzatę Marciniak o dar życia wiecznego
18.00 1/ W intencji wnuczki Pauliny z okazji 10 rocz. urodzin, jej brata Oliwiera oraz całej rodziny.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże,  opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Bogumiły z okazji 75 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
3/ W intencji siostry Urszuli Olejarz. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i łaskę zdrowia.

CZWARTEK (04.03) – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA
2/ Za + Zofię Jarecką
8.00 Za + Władysławę Dziędziel, rodziców.
18.00 1/ W intencji Liturgicznej Służby Ołtarza, kleryka Michała i o nowe,święte powołania kapłańskie i zakonne.
2/ Za + Eugeniusza Huperta
3/ Za ++ Esterę Svarowski, Hildę Pelucha o łaskę życia wiecznego.

PIĄTEK (05.03)
6.30 1/ Za + Mieczysława Głąbek - gregorianka.
2/ Za + Janusza Matuszewskiego.
8.00 W intencji rozwoju wspólnot Intronizacji NSPJ oraz w intencji członków tych wspólnot.
15.00 Za + Emilię Damasiewicz, ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 1/ Za ++ Fryderykę i Romana Manterys, Helenę Skřivanek
2/ Za ++ mamę Alicję Grajewską w 2 rocz. śmierci, Jana, Stanisława, Romana, teściów Stefana i Katarzynę.
3/  Dziękczynno – błagalna w intencji Justyny Macury z okazji 18 rocz. urodzin. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w dorosłym życiu i łaskę zdrowia.

SOBOTA (06.03)
6.30 Za + Mieczysława Głąbek - gregorianka
8.00 1/ Za ++ Annę i Franciszka Machold, Marię i Alfonsa Gottsmann o dar życia wiecznego
2/ Za ++ Teresę i Stefana Owczarzak o łaskę życia wiecznego i za dusze w czyśćcu
17.00 Za ++ rodziców Marię i Jana ( kościół Św. Trójcy)
18.00 1/ Za ++ rodziców Rudolfa i Stefanię, brata Franciszka, męża Kazimierza.
2/ Za ++ Halinę w 15 rocz. śmierci, rodziców z obu stron

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  (07.03)
7.30 Dziękczynno – błagalna w intencji córek Grażyny i Agaty z okazji urodzin Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
9.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji członków Żywego Różańca i ks. opiekuna.
2/  Dziękczynno – błagalna w intencji wnuczki Zosi z okazji 3 rocz. urodzin oraz w intencji jej rodziców.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
10.30 Za + Zofię Liszka w 6 rocz. śmierci.
11.00 Za + Mieczysława Głąbek – gregorianka ( kościół Św. Trójcy)
12.00 1/ Za + córkę Izabelę Faksa.
2/  Dziękczynno – błagalna w intencji wnuków Emilii i Wojciecha z okazji urodzin oraz w intencji rodziców.
16.30 Za + Augustyna Kocoń, Franciszka, Stanisława, rodziców z obu stron.
18.00 Za ++ rodziców Emilię i Mariana i ich rodziców.