NIEDZIELA (02.08)
7.30 Za + Jadwigę Bober w 3 rocz. śmierci
9.00 O dobre i święte powołania kapłańskie i zakonne
10.30 Dziękczynno- błagalna w intencji Karoliny z okazji 22 rozc. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
11.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Krystyny i Mariana z okazji 40 rocz. ślubu.
12.00 Za ++ rodziców Annę i Józefa Przeczek
18.00 Dziękczynno- błagalna w intencji Jana z okazji 70 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Św. opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

PONIEDZIAŁEK (03.08)
6.30 Za + Zuzannę Skrivanek
8.00 Za + Bronisławę Zdrazil
18.00 Za ++ Marię i Bronisława Szeląg, rodziców z obu stron

WTOREK (04.08) – WSPOMNIENIE ŚW. JANA MARII WIANEJA
6.30 Za + Zuzannę Skrivanek
8.00 Za + Bronisławę Zdrazil
18.00 Za + córkę Izabelę Faksa w 1 rocz. śmierci

ŚRODA (05.08)
6.30 Za + Janusza Matuszewskiego o łaskę życia wiecznego
8.00 Dziękczynno- błagalna w intencji Urszuli i Jana z okazji 42 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 Za + Wojciecha Witasa

CZWARTEK (06.08) – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
6.30 Za + Wojciecha Chorążego
8.00 Za ++ Marię i Wojciecha Warzecha
18.00 Za ++ rodziców Joannę i Zdzisława Toporek

PIĄTEK (07.08)
6.30 Za + męża Wincentego Dziadek - gregorianka
8.00 W intencji rozwoju wspólnot dla intronizacji NSPJ i w intencji członków tych wspólnot
15.00 Za ++ Emilię Damasiewicz, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu
18.00 Dziękczynno- błagalna w intencji Barbary i Jarosława z okazji 27 rocz. ślubu oraz ich córki Joanny z okazji 26 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

SOBOTA (08.08) – WSPOMNIENIE ŚW. DOMINIKA
6.30 Za + męża Wincentego Dziadek - gregorianka
8.00 Dziękczynno- błagalna w intencji Zygmunta Makowskiego z okazji 85 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
17.00 Dziękczynno – błagalna w intencji córki i wnuka z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia (kościół Św. Trójcy)
18.00 Za zmarłych wypominanych w ciągu roku.

NIEDZIELA  (09.08)
7.30 Dziękczynno- błagalna w intencji syna Roberta z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Św. opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
9.00 Za ++ rodziców Henryka i Krystynę Szwanda, siostrę Ewę, ++ z rodziny
10.30 Dziękczynno- błagalna w intencji Katarzyny z okazji 28 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Św. opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
11.00 Za + męża Wincentego Dziadek – gregorianka (kościół Św. Trójcy)
12.00 Za ++ rodziców Czesławę i Jana Bieługa, Ks. Prof Henryka Holubarsa, Ks. Prałata Henryka Jankowskiego.
18.00 Za ++ rodziców Ferdynanda i Annę, siostrę Wandę Dędziel, ++ z rodziny Cieślar.