6 NIEDZIELA WIELKANOCNA (09.05)
7.30 Za ++ Marię i Bronisława Szelong, ++ z obu stron rodziców i teściów
9.00 1/Za + ojca Tadeusza - gregorianka
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Ewy okazji 25 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
10.30  Za + męża Emila Ciemałę w 3 rocz. śmierci
11.00  Dziękczynno – błagalna w intencji córki Anny z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia (kościół Św. Trójcy)
12.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji żony Stanisławy z okazji 55 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Za ++ rodziców Jana i Katarzynę Kulpa, ++ z rodziny o łaskę życia wiecznego
16.30 Za + Agnieszkę Holowatinc
18.00 Dziękczynno – błagalna w intencji córki Aleksandry i syna Aleksandra. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia

PONIEDZIAŁEK (10.05)
6.30  1/ Za + ojca Tadeusza – gregorianka
2/ Za ++ Zuzannę Szymala w rocznice śmierci
3/ Za + Eugenię Banot
8.00 Za + ks. Piotra Kocura
18.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Anny Ochman z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Za ++ męża Stanisława, ojca, teściów Annę i Jerzego, szwagra Władysława Podżorskich

WTOREK  (11.05)
2/ Za + Bronisławę Stesłowicz w 30 dniu po śmierci
8.00 W intencji ks. Piotra z okazji 30 rocz. świeceń kapłańskich. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże,  dary Ducha Św.i prowadzenie w posłudze kapłańskiej,  pracy na uczelni i w sądzie, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 1/ Za ++ rodziców Alojzję i Franciszka Żyła
2/ Za + Kazimierza Ogonowskiego

ŚRODA (12.05)
2/ Za + Annę Stelmach
8.00 Za ++ rodziców Henryka i Krystynę Szwanda, siostrę Ewę, ++ z rodziny
18.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Stanisława.  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Za +  Piotra Matuszyk

CZWARTEK (13.05)
2/ Za ++ Marię Minkina, męża, dzieci
8.00 Za + Bronisławę Stesłowicz
18.00 1/ Za + Danielę, męża Henryka, rodziców i teściów
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Wiktora Wawrzeczko. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
3/ Za + Kazimierza Matuszewskiego, Nikol Dybałę o łaskę życia wiecznego

PIĄTEK (14.05) – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA
6.30 1/  Za + ojca Tadeusza – gregorianka
2/ Za + Eugenię Banot
3/ Za + Ludwika Legierskiego
8.00 Za + Romana w 13 rocz. śmierci o radość życia wiecznego
15.00 Dziękczynno – błagalna w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ks. opiekuna
18.00 1/ Za ++ rodziców Zofię i Józefa Buciora, teściów Elżbietę i Alojzego Wypich, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
2/ Za + Ewę Słomską
3/ Za + Zofię Hanzel

SOBOTA (15.05)
6.30 Za + ojca Tadeusza - gregorianka
8.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Magdaleny z okazji 18 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Za + Bronisławę Stesłowicz
17.00 Za + Kazimierza Ogonowskiego (kościół Św. Trójcy)
18.00 1/ Za + Ludwika Budrewicza w 17 rocz. śmierci, rodziców z obu stron
2/ Za + męża Jana Lipę w 17 rocz. śmierci

NIEDZIELA (16.05) – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
7.30 Za + ojca Tadeusza - gregorianka
9.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji członków Sodalicji Mariańskiej i ks. opiekuna
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Elżbiety z okazji 80 rocz. urodzin oraz Władysława z okazji 85 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
10.30  Za + męża Józefa Kaszturę w 12 rocz. śmierci o łaskę życia wiecznego
11.00 Za + Eugeniusza Kajsturę ( kościół Św. Trójcy)
12.00 1/Dziękczynno – błagalna w intencji córki Weroniki z okazji urodzin, jej dzieci i męża. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji ks. Adama z okazji 28 rocz. świeceń kapłańskich i z okazji urodzin.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej Kapłanów i łaskę zdrowia.
16.30 Za + Annę Stelmach
18.00 Rezerwacja.