NIEDZIELA (01.08)
7.30 Za + syna Denisa Skodowskiego - gregorianka
9.00 Dziękczynno – błagalna w intencji mamy Eugenii w 70 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
10.30 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Joanny z okazji 30 rocz. urodzin oraz Alberta. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Za ++ Stanisławę i Eugeniusza Hupert
12.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Klaudii z okazji 23 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 Za +  Annę w 4 rocz. śmierci.

PONIEDZIAŁEK (02.08)
8.00 Za ++ rodziców Annę i Pawła
18.00 Za ++ z rodziny Gołdon, Dąbrowskich, Mazurek, sąsiadów i znajomych.

WTOREK  (03.08)
6.30 Za + syna Denisa Skodowskiego - gregorianka.
8.00 Za ++ Marię i Sylwestra Ochman, syna Andrzeja.
18.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Krystyny Gruszczyk z okazji 85 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

ŚRODA (04.08) – WSPOMNIENIE ŚW. MARII JANA VIANNEYA
6.30 Za + syna Denisa Skodowskiego - gregorianka
8.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Urszuli i Jana z okazji 43 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 Dziękczynno – błagalna w intencji całej rodziny Strzyżewskich.  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

CZWARTEK (05.08)
8.00 Za + Janusza Matuszewskiego przez Miłosierdzie Boże o łaskę nieba
18.00 Za ++ rodziców Joannę i Zdzisława Toporek

PIĄTEK (06.08) – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
6.30 Za + syna Denisa Skodowskiego - gregorianka
8.00 W intencji rozwoju Wspólnot Intronizacji NSPJ oraz w intencji członków tych wspólnot
15.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Janiny Gaweł z okazji 85 rocz. urodzin oraz całej rodziny. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 Za ++ Karola i Stanisławę Krzenek.

SOBOTA (07.08)
6.30 Za + syna Denisa Skodowskiego - gregorianka
8.00 Dziękczynno – błagalna w intencji syna Roberta. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 1/  Dziękczynno – błagalna w intencji Barbary i Jarosława z okazji 28 rocz. ślubu oraz w intencji córki Joanny z okazji 27 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/Dziękczynno – błagalna w intencji syna Roberta z okazji urodzin oraz w intencji Moniki. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

NIEDZIELA (08.08)
7.30  Dziękczynno – błagalna w intencji Haliny z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
9.00 Za + syna Denisa Skodowskiego - gregorianka
10.30 Za ++ rodziców Helenę i Romana Mider, ++ z rodziny
12.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Gabrieli i Ireneusza z okazji 30 rocz. ślubu oraz w intencji Katarzyny z okazji 29 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 Za +  Mariannę Liszka w 5 rocz. śmierci.