Intencje mszalne
parafiamagdaleny.pl
NIEDZIELA (26.09)
7.30 Jako podziękowanie za dar powołania naszego parafianina. Z prośba o błogosławieństwo Boże na dalsze lata studiów.
9.00 1/ Za + Stefanię Misiura w 5 rocz. śmierci, Annę Stefko, Jana Stefko, ++ z rodziny
2/ Za + męża Alojzego Banota, rodziców z obu stron
10.30 1/ Za + syna Janusza Konieczny w 25 rocz. śmierci, męża Józefa, ++ z obu stron
2/ O dar zdrowia dla żony
11.00 Za ++ syna Krzysztofa Franka w 16 rocz. śmierci, rodziców z obu stron i ++ z rodziny o łaskę życia wiecznego (kościół Św. Trójcy)
12.00 1/  Za + Pawła Szotkowskiego- gregorianka
2/ Za + Marię Hanek w rocznicę śmierci
18.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Rafała z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

PONIEDZIAŁEK (27.09) – WSPOMNIENIEN ŚW. WINCENTEGO A PAULO
6.30 1/ Za + Pawła Szotkowskiego- gregorianka
2/ Za + Annę Mojeszczyk
8.00 Za + ojca Stanisława Tomczyk i ++ z rodziny
18.00 1/ Za + Franciszka Buławę i ++ z obu stron
2/Za + Marię Żak, ++ z rodziny Stachańczyk o łaskę nieba

WTOREK  (28.09) - WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA
6.30 1/ Za + Pawła Szotkowskiego- gregorianka
2/ Za ++ rodziców Małgorzatę i Pawła Szostok
8.00 Za ++ rodziców Stanisławę i Leopolda
18.00 1/Za ++ Helenę i Zygmunta Wołkowicz o łaskę życia wiecznego
2/ Za + Józefa Bińczyk

ŚRODA (29.09) – ŚWIĘTO ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA, RAFAŁA
6.30 Za + Pawła Szotkowskiego- gregorianka
8.00 Za + Piotra Chorąży
18.00 1/ Za ++ Marię i Emanuela Macura
2/ Za + Józefa Bińczyka

CZWARTEK (30.09) – WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA
6.30 1/ Za ++ Marię i Andrzeja Brzuska
2/ Za dusze w czyśccu
8.00 1/ Za ++ Bolesława i Bogdana Hus i ++ z rodziny
2/ Za + Zdzisława Mach
18.00 1/ Za + Pawła Szotkowskiego- gregorianka
2/ Za + Zygmunta Janaczek

PIĄTEK (01.10) – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS
6.30 1/ Za + Jerzego Seget - gregorianka
2/ Za + Stanisława Chromika
8.00 W intencji rozwoju wspólnot Intronizacji NSPJ oraz w intencji członków tych wspólnot
15.00 Dziękczynno – błagalna w intencji członków Sodalicji Mariańskiej i ks. opiekuna.
18.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji syna Wojciecha z okazji urodzin i Michała z okazji imienin.
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Za + Karola Wiśniowskiego

SOBOTA (02.10) – WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW
6.30 Za + Jerzego Seget - gregorianka
8.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Teresy z okazji imienin i Jadwigi z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
17.00 Za ++ męża Jerzego, rodziców z obu stron, wnuczkę Martę ( kościół Św. Trójcy)
18.00 1/ Za + Elżbietę Szwarc i ++ z rodziny
2/ Za + Irenę Witaszek

NIEDZIELA (03.10) – ODPUST KU CZCI MATKI BOSKIEJ CIESZYŃSKIEJ
7.30 Za ++ Eugenię Dybza, jej męża Józefa, ++ z rodziny Dybza i Karas
9.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji członków Żywego Różańca i ks. opiekuna.
2/ Za + Jerzego Seget - gregorianka
10.30 Za + Janinę Ślęczka w 2 rocz. śmierci
11.00 Za + Annę Kozubską ( kościół Św. Trójcy)
12.00 1/ Za + Otylię Gessing o dar nieba
2/ Za ++ męża Ludwika Brodę, rodziców z obu stron, zięcia Egona
18.00 Za ++ Wandę, Ferdynanda i ich synów Wiesława i Józefa Parchańskich