XI NIEDZIELA ZWYKŁA
(16 – 23.06.2024)

1.Na nabożeństwo czerwcowe zapraszamy dzisiaj o godz. 17.30 zaś od poniedziałku do piątku odmawiamy litanię do Serca Bożego podczas Mszy św. wieczornej. Przy wyjściu z kościoła Caritas kwestuje na potrzeby ubogich a zwłaszcza na kuchnię społeczną znajdującą się u o. Franciszkanów, która wydaje posiłki dla bezdomnych.
Dziś przed kościołem, dzieci i młodzież wyjeżdżające na kolonie z naszą parafią do Jarosławca, będą sprzedawać ciasto. Ofiara zebrana przy tej okazji będzie przeznaczona na pokrycie części kosztów wyjazdu.

2.  Obchody liturgiczne tygodnia:
    a/ w poniedziałek, 17 czerwca – wspomnienie św. Brata Alberta, zakonnika
    b/ w piątek, 21 czerwca – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
W tym dniu oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu.

3.  W czwartek, 20 czerwca będziemy przeżywać w naszej parafii dzień Wieczystej Adoracji.
Pana Jezusa będziemy adorować w kaplicy Miłosierdzia Bożego.
Początek adoracji, po Mszy św. o godz. 8.00 a zakończenie Mszą św. wieczorną.
Zachęcamy, aby w tym dniu każdy z nas znalazł choć drobną chwilę na spotkanie z Jezusem w tajemnicy Eucharystii.

4. W piątek, 21 czerwca kończy się Rok Szkolny i Katechetyczny.
Wszystkie dzieci, młodzież i rodziców zapraszamy na Mszę św. kończącą rok szkolny o godz. 8.00

5. Spotkania:
- spotkanie Żywego Różańca odbędzie się we wtorek o 16.00 w sali JP II
- spotkanie Sodalicji Mariańskiej w piątek o 16.00 w Sali JP II
- spotkanie Caritas w piątek po Mszy św. wieczornej na plebanii

6. Zgłoszenia na XXXIII Pieszą Pielgrzymkę Cieszyn-Jasna Góra w dniach od 6 - 11 sierpnia będą od 1 lipca przyjmować parafie św. Marii Magdaleny, na Bobrku oraz w Strumieniu a także poprzez formularz internetowy znajdujący się na stronie parafii Cieszyn Bobrek. Gorąco zachęcamy młodzież i dorosłych do udziału w tej pielgrzymce.
W kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy na parafialną pielgrzymkę autokarową do Grecji.

7. Dyrektor Katolickiego Przedszkola im. Dzieciątka Jezus w Cieszynie informuje, iż posiada jeszcze wolne miejsca w młodszych grupach wiekowych na nowy rok szkolny.
Wnioski rekrutacyjne można pobrać na stronie internetowej lub w przedszkolu w godzinach pracy przedszkola.