Wypominki
parafiamagdaleny.pl
Jednym z wielu znaków wyrażania modlitewnej pamięci o zmarłych są wypominki. Ofiarujemy je z wiarą, że po śmierci „nasze życie zmienia się, ale się nie kończy”.

Wypominki 2021/2022, godz. 7.15

Naszym modlitwom polecają się zmarli fundatorzy naszego kościoła, jego dobrodzieje, ofiarodawcy, księża którzy pracowali w naszej parafii oraz wierni zmarli:

Ks. bp. Franciszek Śniegoń, Ks. Jerzy Kolek, Ks. Wilhelm Kasperlik, Ks. Karol Bardoń, Ks. Alojzy Binda, Ks. Waldemar Cybel, Ks. Józef Danch, Ks. Tadeusz Frey, Ks. Henryk Holubars, Ks. Jerzy Marekwica, Ks. Jan Michałek, Ks. Teodor Oleś, Ks. Augustyn Paździor, Ks. Leopold Pietroszek, Ks. Antoni Pohl, Ks. Robert Przewodnik, Ks. Jan Suchanek, Ks. Karol Tomala, Ks. Alojzy Wranka, Ks. Józef Wrzoł, Ks. Walter Wrzoł, Ks. Piotr Kocur, Ks. Sławomir Granieczny* Janina Gracz, Magdalena Puch, Anna Gracz * Janina i Stanisław Czernik oraz zmarli z rodziny * Gertruda Wilczek * Lucyna i Grzegorz Mejer * Stanisław i Józefa Raszyk* Jacek, Halina, Tomasz Ornatoscy* Irena i Józef Ogonowscy * Franciszek i Gertruda Kuźniar * Rodzice Anna i Jan Kaczmarzyk * Czterech Braci i Siostra, Maria Juroszek z mężem Antonim * Szwagier Kazimierz Branny, Zmarli z Niemiec * Urszula Skupień z Rodzicami * dr. Tadeusz Niwiński, dr.  Franciszek Kuczera, dr. Lidia Knobloch, dr. Klinika, dr. Ludwik Szlauer z żoną Zofią * Brat Kazimierz, Elżbieta Jurys, Wiesław Szczypka, Dusze w czyśćcu cierpiące, Rodzice * Emilia i Jan Nalepka * Bronisława i Władysław Nowaczek, Maria Nowoczek * Maria i Alojzy Słowiena * Jerzy Pszczółka * Bronisława i Jakub Belesz * Helena i Ludwik Iskrzycki * Krystyna Moskała * Beata Banot * Dusze w czyśćcu cierpiące * Zmarli z rodziny Wypich, Zdun, Piontek, Bucior, Jaszczuk, Grzegorczyk, Maciejczyk, Adamczyk, Goszczyńskich, Fiedor * krewnych, znajomych sąsiadów, przyjaciół, dobroczyńców, nauczycieli * koleżankę Halinę Cichoń i zmarłych z jej rodziny * księży, którzy udzielali nam Sakramentów św, oraz dusze w czyśćcu cierpiące * Janina Tadeusz Rogalski * Aleksandra i Krzysztof Kmieć * Hermina, Jan i Maria Wolak * Anna i Adolf Olsza * Katarzyna, Franciszek i Augustyn Foltyn * Jadwiga  i  Gerard Rogalski * Anna , Henryk i Zofia Kmieć * Zofia i Maria Pelczar, Stefania, Władysław i Jerzy Kielar * Karol, Gustaw i Jan Gred * Emilia, Jan i Bronisław Szczuścik * Tomasz i Karol Piehl * Małgorzata Madecka * Helena, Józef, Cecylia, Jerzy Wędzel * Jadwiga, Tadeusz Szkandera * Aniela, Teofil, Marian Madecki, zmarli z rodziny * rodzice Paweł i Matylda, rodzeństwo, Mąż Antoni * Zuzanna Szymala, zmarli z rodziny, Anna, Maria, Edmund Dalski, Irena i Mieczysław Andrzejewscy, Irena Kuczyńska * Jadwiga i Antoni Kossobucki, Maria Chrobok,  Świętosława Gomerska, Obie Ireny Dalskie * Szwagrowie: Wilfried, Maciej, Franciszek, Iwona Głuchowska * Agnieszka, Józef Grzybek wraz z pięcioma synami, Bożena Rys, Helena Matlak * Urszula, Anna, Krystyna Kraszewskie, Karolina Gaszczyńska, Stanisław i zmarli z  rodziny * rodzice Piotr i Antonina Jachyra, Łukasz, Piotr, Wiesław, mąż Władysław * Katarzyna, Maria Niedoba, Danuta Krzempek, Kazimierz Guzman, Ignacy, zmarli  lekarze  i pielęgniarki z oddziału Chirurgii w Cieszynie * z rodziny Kamińskich i Manderlów * żona i córka Dorota Kamińska, siostrzenica, Anna, rodzice z obu stron * Eugenia Banot * mąż Franciszek Buława, zmarli z obu stron * zmarli z rodziny Gabryś i Borowiec * Ludwik Legierski, zamrli z rodziny, Franciszek Kula, rodzice, bracia, siostra * Anna, Paweł, Stanisław Szlauer,  Juli, Antoni Lebioda, Helena, Florian Czupryna, syn, synowe, dusze w czyśćcu cierpiące, Karol, Maria Raszka, Bronisława i Jan Szkucik, Zofia, Paweł, Helena, Bronisław, Lidia i Paweł Szarzec, Jan Janas, Agnieszka i Edward Żyła, Czesław Gołecki, dusze w czyśćcu cierpiące * Franciszka, Józef, Jerzy, Mieczysław Gołąbek, Helena, Franciszek, Leonarda, Zofia Parchańska * zmarli z rodziny Gołąbek, Zyzak, Parchański, Koch, Zofia i Jan Przybyła, Joanna, Józef Cieślar, Emanuel Żyła * Stefania i Roman Trojok, zmarli z rodziny Wiktoria i Józef Korzeniowscy, zmarli z rodziny, Kondziołka  Wilhelmina  i  Edward * Ludmiła i Rudolf Czakon, zmarli z rodziny, Wilhelmina Kondziołka, zmarli z rodziny * Helena i Jan Kawulok, rodzeństwo: Bronisław, Helena, Jan, dziadkowie z obu stron, zmarli z rodziny * Maria, Zuzanna, Jan, Emil, Jerzy Skriwanek, Jerzy Włodarczyk, Roman Szwanda, Maria Łydzińska * Anna i Karol Szajter, Alojzja, Karol, Bronisława, Tadeusz, Władysław, Elżbieta Belchowscy, zmarli z rodziny * Helena, Franciszek, Józef Macura, zmarli z rodziny, katecheci, nauczyciele, sąsiedzi, dobrodzieje, dusze w czyśćcu cierpiące * Maria Haręża jej mąż Gustaw * Anna, Henryk Hanus, zmarli z rodziny Hanus, Gołębiowski, Będkowski, Mrógała, Borzęcki, Migała, Dębicki, Delladio, Ludmiła Bigda, Katarzyna, Ludwik, Ludwika, Znamirowski * Ewa Cieńcioła, Stanisław Putyra, Tadeusz Tomaszewski * zmarli rodzice, Zdzisława i Lidia Gruca, Siostry Mariola i Antonina, mąż Władysław, syn Witold Gaszczyk, zmarli z rodziny * Józef i Anna Kęskowicz, Jan  i  Anna Kęskowicz * Aniela i Karol Pająk, rodzice z obu stron * Maria i Andrzej Brzuska, Teresa i Józef Mierka * Janina i Klemens Wieroński, Jadwiga i Paweł Kukuczka, Stefania i Edward Balcarek * Małgorzata i Józef Uryga z rodzeństwem, Maria i Jan Hansel, Anna i Franciszek Hofman, Emanuel Baczyński, Marianna i Leon Priebe, Wilhelm i Wilhelmina, Emil Gaś z rodzeństwem,  Eugenia, Józef, Stanisław Dybza, Waldemar i Bożena Posiak, Józef, Zygmunt Posiak, zmarli z rodziny, Helena Dziedzic * Mary – Teresa Austin, zmarli z rodziny Clement, Potnik, Austin * Zuzanna, Franciszek Miodońscy, Stefania Białożyt, Gertruda, Józef i Julia Zawadowie * Maria Puchała, Monika Rudzińska, Stanisław Zawada, Eugeniusz Apostolski, Jan Szarzeć, Mieczysław Puchała * Michał i Maria Kawulok, Jan i Maria Polok, zmarli dziadkowie, z rodziny Kawulok, Czepczor, Rudzki, Polok * prof. Lech Kaczyński Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, jego żona Maria, ofiary katastrofy Smoleńskiej * Żona  Otylia  Piekar, wnuk Denis Skodowski, rodzice Anna i Franciszek Piekar, dziadkowie z obu stron, Maria Kurkowska * Cecylia i Tadeusz Długosz * Kazimierz Rzepecki, zmarli bracia, Adam Widnic, dziadek Józef * Włodzimierz Szeliga, rodzice z obu stron, Franciszek i Zdzisław Broda, Bogusław, Izydor * Irena i Jan Pelitz, dziadkowie z obu stron, Bogumiła i Genowefa Kocan * Ewa i Józef Kobielusz, Halina Masalska, Zygmunt, Jadwiga, Mariusz Makowscy * Władysław Branny * zmarli z rodziny Wawrzyk, Wiszczór, Gomola, Baczyński, Anna Gniadek, zmarli z rodziny Gniadek i Franek * Franciszka, Tadeusz Skowroński, Maria, Karol Mędroch, Brat Tadeusz, siostra Wanda * Adam Bolisęga, zmarli z rodziny Bolisęga, Jurkian * Roman, Wanda, Maria, Józef, Matylda Szwanda, Helena, Zofia, Ignacy Kubacki, Wanda, Stefania, Paweł, Bronisława, Otton Kubok * Grażyna, Bolesław Kiszczak, Aniela, Teofila Kulka, Maria, Józef, Marek Ządlak, Stanisław i Marian Ządlak, Paweł Nowak * Józefa, Tadeusz, Marian, Serafina, Antoni, Teodor, Paweł, Irena Olszewscy * Józefa, Antoni, Marian, Marta, Jan, Bogusława, Feliks, Maryla, Jędrzej, Roman, Eugenia Szota * Halina, Henryk Sienkiewicz * Helena i Marian Prokurat *  Pelagia, Antoni Zemła * Helena, Paweł, Jerzy Wspaniały * Józefa, Wacław Gocowie * Maria Bloch * Danuta, Franciszek, Witold Kotnis * z rodziny Bielaników, Huszczów, Zuchów, Kłapciów, Dziubińskich, Nemsów, Dubieckich, Janickich, Duławów * Alicja, Bernard, Marek, Maria, Józef Zając * Stanisława, Antoni, Hipolit, Renata, Zdzisław, Otylia, Jerzy, Piotr, Kazimierz Puczyńscy * Halina, Jan Grzegorz Kazaneccy * Ks. Bp Tadeusz Szwagrzyk  * Otylia, Józef, Eleonora Matuszek * Genowefa, Helena, Jan, Teresa, Krzysztof, Aleksandra Paluszkiewicz * Barbara i Roman Rzepka * Stanisław, Halina, Eugeniusz Czarneccy * Władysław, Witold, Stanisława Skalscy * Ks. Mieczysław Grabowski * Leokadia, Zbigniew Mozgawa, Józef Bednarski, Genowefa Adamczyk, Józefa Ptaszkowska – Kopeć * Janina  Spławska, Irena Szaluś, Łukasz Jaworski * Mieczysław Piotrowski, Łucja Piotrowska * Paweł, Erna Czakański, Eliza, Józef, Roman Sorówka * z rodziny Tytlik, Malczewski,  Jerzy Cieślik, krewni i znajomi * Kazimierz Kasprzak, Mariusz Kasprzak, Felicja Sikorska, Maria Torczewska, Ginter Berdsen, Włodzimierz Polak, Robert Pytel * Beata Podhorodyńska, Ludwik Sikora, Lucyna Sikora, Antoni, Ludwina, Wanda, Marian i Maria * Józef Szeliga, Jerzy i Magdalena Szeliga, Maria i Ryszard Górny, Józef i Matylda Szwanda, Alojzy i Janina Tomiczek, Stanisław Chromik * Józef Szeliga, Anna i Franciszek Faruga, Zuzanna i Jan, zmarli z rodziny Faruga, Wacław Brachaczek z żoną i rodziną, Albert z żoną Joanną, Karol Faruga z rodziną, Stefania i Bogumił z rodziną, zmarli z rodziny Klimsza, Franciszek Gańczarczyk z rodziną, Maria  i  Karol, Stanisław z rodziną, sąsiedzi, przyjaciele, sąsiedzi, zmarli z rodziny Klimsza, Ks. Kałuża, Ks. Edward Rduch, dusze w czyśćcu * Katarzyna i Szymon Dudzik, Mariusz Bojko, Helena Majda, Janina Ślęczka, Krzysztof Majda, Jadwiga i Paweł Bojko, Jan Bojko, Władysław Bojko, Bronisław Bojko, Maria Brak, Jadwiga Kukuczka, Jan Kukuczka, Bolesław Wajda * Ks. Piotr Jańczy, Ks. Piotr Majka, Ks. Aleksander Kasoń, Ks.  Jacek Wieczorkiewicz, Ks. Stanisław Jasek, Ks. Jan Sopicki, Władysław Michalak, Józef Wrona z żoną Marią, dziećmi i rodziną, Szymon Marek z żoną Elżbietą, Józef Jakubiec, Edward Brożyna, Czesław Różycki, Jan i Anna Martyniak z córką Grażyną, Jan Jakubiec z żoną Teresą, Władysław Jakubiec z żoną Bronisławą, Elżbieta Czernek z mężem Stanisławem, Michał Marek z dwiema żonami i synami, Anna Marek z mężem Władysławem, Jan Panek z żoną Karoliną, Teodor Hess, Janusz Kasperowicz, Tadeusz Dudek, Józef Kurowski, Rafał Brychcy, Eugenia  Banot, * Alojzy Banot, rodzice z obu stron, bracia Michał i Jan, Damian, bratowa Grażyna, Waleria, Barbara Wardas, Zmarli księża z naszej parafii, z rodziny Śliwka i Żędów * Maria i Karol Solarczyk oraz zmarli z rodziny * za rodziców z obu stron.

Módlmy się

Boże, Ty sprawiłeś, że Twój Syn zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, †
daj wszystkim wiernym zmarłym udział w Jego zwycięstwie nad śmiercią, * aby mogli na wieki oglądać Ciebie, swojego Stwórcę i Odkupiciela.
Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje
i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków.

 

 

 


Wypominki 2021/2022, godz. 8.45

 

Naszym modlitwom polecają się zmarli fundatorzy naszego kościoła, jego dobrodzieje, ofiarodawcy, księża którzy pracowali w naszej parafii oraz wierni zmarli:

Ks. bp. Franciszek Śniegoń, Ks. Jerzy Kolek, Ks. Wilhelm Kasperlik, Ks.  Karol Bardoń, Ks. Alojzy Binda, Ks. Waldemar Cybel, Ks. Józef Danch, Ks. Tadeusz Frey, Ks. Henryk Holubars, Ks. Jerzy Marekwica, Ks.  Jan Michałek, Ks. Teodor Oleś, Ks. Augustyn Paździor, Ks. Leopold Pietroszek, Ks. Antoni Pohl, Ks. Robert Przewodnik, Ks. Jan Suchanek, Ks. Karol Tomala, Ks. Alojzy Wranka, Ks. Józef Wrzoł, Ks. Walter Wrzoł, Ks. Piotr Kocur, Ks. Sławomir Granieczny * Maria i Emanuel Łysek, Anna i Jan Łysek, Agnieszka i Alojzy Łysek * Daniela i Tadeusz Parchańscy, Julia i Andrzej Adamaszek, Wiktoria i Leon Sztafa, Helena i Tadeusz Maciej, Joanna Magiera, Elfryda i Emil Gniza, Wiktoria i Kazimierz Adamaszek, Elżbieta i Zyta Sztafa* Anna Stamiec, zmarli z rodziny * Henryk Górnicki, Jan i Tomasz Herma i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące * Rodzice Agnieszka i Józef, mąż Andrzej, teściowie Hermina i Karda oraz wszystkich zmarłych z rodziny Kostka i Maruszak * mąż Piotr, babcia Helena, z rodziny Scholik, Frydrychowski * Paweł i Nadzieja  Moroszczuk, Aleksander Moroszczuk, Stanisława i Konstanty Stodolscy, Józefa Bakosz, Kazimierz Krukowski * z rodziny Nawrat, Śmiga * Ks.  kan. Romuald Rak, Ks. Teodor Lichota, Ks. Konrad Szkeda, Elżbieta Sarga * Henryk, Józefina, Alfred, Stefania Studenscy * Stanisław Rzepa i Rodzice, Bernard Magdziński i Rodzice, Maria Schilinger, Robert Fróhlich * z rodziny Augustyn, Jurasz, Kuliński * Krystyna, Władysława, Czesława Jędrysko, Janina Wójciak, Lech Szajwaj, Aurelia i Alojzy Lipa oraz zmarli z rodziny: Jędrysko, Lipa, Piątek, Słaboń, Szajwaj, Wanke, Cap, Wyleżuch * córka Izabela Faksa, rodzice z obu stron, rodzeństwo, z rodziny Faksa, Kulpa, Stec, Pasz, Sąsiadów * Maria, Stanisław, Anna, Jan, Rozalia, Stefan Birger, Maria i Antoni Adamczyk * zmarli rodzice Karol i Marta Socha, rodzeństwo Roman, Henryk, Karol, Krystyna, mąż Jan Suchanek * Zofia i Franciszek Korzec, Alojzy i Franciszek Korzec * Siostra Maria Słowiena, Janina i Alojzy Studniccy * Jadwiga,  Stanisław Rekiel, zmarli z rodziny Kuźma, Rekiel * Henryk, Jerzy Seget, zmarli z rodziny Nowacki, Seget, Irena Jarmus * Maria  i  Ludwik Gaś, Jadwiga i Józef, Zygmunt Kolek, Emanuel Wawrzyczek * Bolek Zenon, Aniela i Józef Urbaniec, Tadeusz Urbaniec * rodzice Teresa i Aleksy Szałaj, dziadkowie z obu stron * Henryka i Henryk Studenski, zmarli z rodziny Szałaj, Duda, Studenski, zmarli przyjaciele i znajomi, Józef Kowalski, zmarli rodzice, siostra Anna * Józef i Helena Wilczak, Marian i Agnieszka Praski, dziadkowie z obu stron, brat Józef i Cecylia Kusse * zmarli rodzice Maria i Karol Sadlok, zięć Jóżef, zmarli z rodziny Sadlok, Michoń, Haltof, Kasperowicz, Czapek, Drobik, Lanc, Solisz, za dusze w Czyśćcu cierpiące * Zuzanna i Alojzy Pindur, Karolina i Grzegorz Ryguła, zmarli z rodziny Raszka, Pindur, Ryguła, Jadwiga i Dariusz Spikowscy, Elżbieta Czech, siostry Józefina i Borgia, Maria i Henryk Suchy, Elżbieta i Aleksander Cwynar, Tadeusz Urban, zmarli z rodziny Cwynar, Urban, Solarski * zmarli rodzice Stefania i Tadeusz Iwanicki, Ks. Albin Leśniak, zmarli z rodziny Krupa, Kubaszczyk, Maria Starczew * mąż Tadeusz Nietubyć, teściowie Janina, Marianna i Władysław Nietubyć, brat Kazimierz Trzeciak, rodzice Otylia i Piotr Trzeciak * Józef Kasztura, rodzice z obu stron, Stefania Balcar z rodziną * zmarli  z  rodziny  Zdrazil,  Gołębiowscy, Podhajeccy, Lotaryńscy, Alfred Popanda * Marianna, Ludwik, Emilia Stefan, Jadwiga, Joanna, Antoni Donocik * rodzice Gąska i Bednarz, rodzeństwo z obu stron, Zbigniew Świerczyński * Wanda i Paweł Berek, rodzice z obu stron * Helena i Roman Mider, rodzice z obu stron * Miłek Anna, Helena i Władysław Pszczółka * Zofia i Antoni Gawłowscy ich rodzice i rodzeństwo z obu stron * Maria i Antoni Lincer, rodzice i rodzeństwo z obu stron * Stefania, Jan, Aleksandra, Rozalia i Franciszek Dziadek * Michał i Jadwiga Wawrzacz, Zuzanna i Leon Kaleuch, rodzice z obu stron, Zbigniew * rodzice Józef i Małgorzata Wilk, córka Krystyna, syn Józef, wnuczka Bogusława, szwagier Stanisław, zmarli z rodziny * Władysław i Stefania Lasota, Syn Jan, rodzice z obu stron, Piotr, Teofila Dziadek, syn Jan, rodzice z obu stron, Jan i Waleria Górniok, Marian Banek, rodzice * Józef Pietrusza, rodzice, rodzeństwo, Piotr, Teofilia Dziadek, rodzice  z  obu stron, zmarli z rodziny Muszkowskich, Kowalewskich, Bacewiczów, dusze w czyśćcu cierpiące * Beata Banot, Bogusław Buła, Józef Banot, Władysław Hanzel, Irena Hanzel * Helena i Jan Twardzik, zmarli z rodziny * Józefa, Franciszek Macura, Czesław  i  Andrzej Macura, Anna Imiołek, Maria Kwiatkowska * Kazimierz Plewa, Janina i Czesław Plewa, Janina i Tomasz Roczyna, dziadkowie z obu stron * Krystyna i Józef Gromek, zmarli z rodziny * rodzice Michał i Katarzyna, Helena i Jan, mąż Bronisław * Irena, Stanisław, Melania Czarny, Franciszka, Józef, Elżbieta Kocoń * rodzice Agnieszka i Józef, bracia Jan i Zbigniew, mąż Kazimierz, jego rodzice i brat * Syn Grzegorz, bratowa Helena, dziadkowie z obu stron, Maria Helisa, dusze w czyśćcu cierpiące * Szczepan Gwózdek, Krystyna i Kazimierz Majocha, z rodziny Gwózdek, Pociecha, Gnida, Majocha, Solak, Eryk Fus, Katarzyna Ferfecka, Ks. Paweł Jaskółka, Andrzej Zachara * Otylia Piekar, Denis Skodowski, Józef Pietrzyk, Michalina Majchrzak, Dariusz Pietrzyk, Marcin Kucharski * rodzice Franciszek i Stefania Krawiec, Synowie Bronisław, Kazimierz, Franciszek, z rodziny Kubica, Anna Zwardoń, Eryk Zielina * Z rodziny Bałys, Tomczyk, Śmieszek, Janus * mąż Roman Pawlak, Marianna Chciuk * rodzice Henryk i Krystyna Szwanda, siostra Ewa, zmarli z rodziny * Urszula Skupień * Janusz Matuszewski, Bronisława i Roman Matuszewscy, Bronisław i Jan Krupa, Ryszard Urbański, Zdzisław Miklaszewski, zmarli z rodziny Liptak, rodzeństwo i krewni z obu stron * Bronisława i Zdzisław Dzięgało, Małgorzata i Franciszek Bizoń, Jolanta i Jan Gabzydl, zmarli z rodziny Bizoń, Matuszek, Baszczyński, Dzięgało, Dariusz Żarnowski, Stanisław Chromik, Anna Kaleta, Janusz Zawiślak, Marianna Gawlik * Franciszek Bizoń, Urszula Bizoń, Ryszard Gibiec, Grzegorz Gawlik, Alicja Witalis, Beata Podhorodyńska, Maria i Stanisław Konior, Mirosław Urbanke, Bronisław Urbanke, Hilda i Franciszek Gaczek, Józefa i Zygmunt Bińczyk, Julia i Maria Burda, zmarli z rodziny Bińczyk, Burda, Bożena Błażewicz, Justyna Gomola, Żebrok, Ks. Koterla, Eugenia Banot * mąż Ludwik Broda, rodzice z obu stron, zięć Egon, zmarli z rodziny * Ludwika i Ludwik Misiołek, ich rodzice, rodzeństwo, zmarli z rodziny Misiołek, Kubica, Gwizdoń, Szczotka, Madej, Marta i Alojzy Łabudek, ich rodzice, rodzeństwo, dzieci, zmarli z rodziny Łabudek, Kałuża, Urszula i Eryk Olszar, Marek Lubacha, Renata Szczypka, Emilia Kołder, Elżbieta i Jan Ferdyn, Teofil Dudkiewicz, koleżanki i koledzy, Ks. Jan Student, Ks.  Władysław Cybel * zmarli rodzice Zofia i Antoni Bulandra, siostry, bracia, szwagrowie, bratowe, siostrzeniec Wiesław, bratankowie, zmarli z rodziny Bulandra i Szajter * Józef Ochodek, jego rodzice, bracia, bratowa * Tadeusz Szajter, jego rodzice, zmarli z rodziny Taraba * Stanisław Śniegoń jego rodzice, dusze w czyśćcu, Anna Zielińska, Danuta i Alfred Bałan, zmarli z rodziny * rodzice Bronisława i Adam, Babcia Jadwiga * Henryk Jabłoński, Dawid Baczyński, Irena, Józef i Jan Baczyński * Anna, Bogumiła, Jan Tokarczyk, Kazimierz Olszewski, Marianna, Stanisław Izmajłowicz, Barbara, Ludwik Strządała, Gertruda Diamand, Paweł Orzechowski * Stefania, Franciszek,  Józef Baczyński, Stefania Brzóska, mężowie Alojzy Korzec, Józef Konieczny * rodzice Alfred i Amalia Linzer, brat Feliks, Jan i Waleria Liszka, dziadkowie i krewni z obu stron.Aniele i Józef Kasperek, Jan Starzec, Jadwiga i Michał Strzec, Michalina Sikora, Ludwik Bardoń, Ryszard i Marek Bardoń, Maria i Ludwik Bardoń * Grażyna Nowak, Anna i Rudolf Nowak, Helena i Stanisław Lebiest, Eulalia Kałuża, z rodzin: Nowak, Lebiest, Kałuża, Romanienko. Alicja i Franciszek Burian, Janusz i Eugeniusz Kowalski, Jan Górniak, Alicja Witalis * Aleksy i Janina Konopa.

Módlmy się

Boże, Ty sprawiłeś, że Twój Syn zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, †
daj wszystkim wiernym zmarłym udział w Jego zwycięstwie nad śmiercią, * aby mogli na wieki oglądać Ciebie, swojego Stwórcę i Odkupiciela. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, † który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, * Bóg, przez wszystkie wieki wieków.