Sakrament bierzmowania

Informacja dla kandydatów, którzy rozpoczęli przygotowanie we wrześniu 2020 r.
Przygotowanie do sakramentu bierzmowania w roku 2020/2021 w naszej parafii ma charakter dynamiczny i jest na bieżąco dostosowywane do sytuacji epidemicznej.
Wszystkie informacje dotyczące przygotowania są regularnie wysyłane drogą mailową bezpośrednio do rodziców kandydatów.

Termin bierzmowania w 2021 roku jest obecnie ustalony na wrzesień. Dokładna data zostanie podana, bezpośrednio po jej ustaleniu.

Pytania dotyczące przygotowania do bierzmowania w/w grupy można kierować pod adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktować się z ks. Damianem Brodą.

Informacja dla kandydatów, którzy rozpoczęli przygotowanie przed wrześniem 2020 r.
Bierzmowanie młodzieży, które miało odbyć się we wrześniu 2020 r., a z przyczyn pandemii zostało przesunięte, najprawdopodobniej odbędzie się w maju lub czerwcu 2021 r. Prosimy, aby śledzić stronę internetową parafii i ogłoszenia duszpasterskie, gdzie będą podawane kolejne informacje lub kontaktować się z ks. Piotrem Maślanką.

Prosimy o zrozumienie w kwestii problemów z terminem bierzmowania - komplikacje te nie są zależne od parafii.

Pytania dotyczące przygotowania do bierzmowania można kierować pod adres mailowy:

ks. Damian Broda