Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
W niedzielę, 7 listopada rozpoczęliśmy w naszej parafii Nadzwyczajny Synod Koscioła. Od niedzieli, 21 listopada rozpoczynamy prace Synodu w wymiarze modlitwy i pracy ...

Prezentujemy statystykę duszpasterską na podsumowanie roku 2020. Życzymy głębokiej radości i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa, do siebie - na każdy dzień Nowego Roku!

Powoli przygotowujemy się do kolędy czyli dorocznych odwiedzin duszpasterskich, które rozpoczynamy we wtorek, 28 grudnia. Pragniemy nieść błogosławieństwo Boże dla domu i mieszkańców.

Jak co roku, w dniach 18 - 25 stycznia odbywać się będzie pod hasłem "Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon". Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. 

W okresie pandemii przez cały rok mogliśmy nieść pomoc ubogim i potrzebującym w naszej parafii. Mogliśmy to zrobić dzięki Wam...

Miesiące zimowe a zwłaszcza ferie mogą być dobrą okazją do odbycia rekolekcji aby wsłuchać się w głos Pana Jezusa. Na taki rekolekcje zapraszają Elżbietanki Cieszyńskie..

W miesiącu październiku zapraszamy do wspólnego odmawiania modlitwy różańcowej. Nabożeństwa są odprawiane każdego dnia o godz. 17.30...

Od miesiąca września do pazdziernika trwa w naszej parafii sprawowanie nabożeństw I soboty, które rozpoczyna się Eucharystią o godz. 8.00.