Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
Wlączmy do codziennej modlitwy modlitwę o oddalenie pandemii koronawirusa...

Od miesiąca września rozpoczynamy w naszej parafii sprawowanie nabożeństw I soboty, które rozpocznie się Eucharystią o godz. 8.00.

W czasie wakacji ulegają zmianie pory urzędowania kancelarii parafialnej. Kancelaria parafialna znajduje się w budynku plebani – Cieszyn, Plac Dominikański 2.

W sobotę, 30 maja wchodzimy w kolejny etap pracy duszpasterskiej w czasie epidemii koronawirusa....

W czerwcu, od poniedzialku do piatku po Mszy sw wieczornej, a w sobote i niedziele o godz. 17.30 zapraszamy na nabozenstwa ku czci Najswietszego Serca Pana Jezusa.

Miesiące przedwakacyjne to czas egzaminów, decyzji a także rozeznawania swojego powołania. Na ciekawe spotkania wirtualne zapraszają Elżbietanki Cieszyńskie...

W niedzielę, 3 maja nazywaną Niedzielą Dobrego Pasterza, modliliśmy się Tydzień Modlitw o nowe Powołania do służby w kościele. Święto obchodzone corocznie w Kościele katolickim. Obecny czas to okres rozeznawiania powolania i decyzji o swoim życiu...

W związku z trwającym Stanem Epidemii obowiązują zaostrzone zasady uczestnictwa w Mszach św. na terenie kraju i w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziekujemy wszystkim ofiarodoawcom, którzy wspierają materialnie funkcjonowanie naszej parafii..