Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
Do odwołania  obowiązują nas nowe wprowadzone w dniu 12 czerwca następujące zasady funkcjonowania parafii...

SW okresie wakacji nie będą odprawiane Msze św. w kościele Trójcy Świętej ..

Przypominamy, że w naszym kosciele można już przystąpić do sakramentu pokuty na nowych dostosowanych do warunków sanitarnych zasadach.. .

W czasie nowych obostrzeń ulegają zmianie pory urzędowania kancelarii parafialnej. Kancelaria parafialna znajduje się w budynku plebani – Cieszyn, Plac Dominikański 2.

W sytuacji wprowadzonych złagodzeń Stanu Pandemii organizatorzy kolejnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zapraszają na odbycie jej w dopuszczalnej formie..

Miesiące wakacyjne to czas odpoczynku, okazja do zabawy i wyciszenia a może to być także czas spotkania z Bogiem. Na ciekawe rekolekcje dla młodych kobiet  zapraszają Elżbietanki Cieszyńskie...

W niedzielę, 25 kwietnia nazywaną Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o nowe Powołania do służby w kościele. Święto obchodzone corocznie w Kościele katolickim. Obecny czas to okres rozeznawiania powolania i decyzji o swoim życiu...

W związku z trwającą Epidemią obowiązują zaostrzone zasady uczestnictwa w Mszach św. na terenie kraju i w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziekujemy wszystkim ofiarodoawcom, którzy wspierają materialnie funkcjonowanie naszej parafii..