Wiadomości
parafiamagdaleny.pl
W sobotę, 19 marca została zamknięta lista kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz Rady Ekonomicznej

Parafialna Rada Duszpasterska oraz Ekonomiczna ma głos doradczy i pomaga Proboszczowi parafii w prowadzeniu duszpasterstwa. W gablotach parafialnych została wywieszona lista członków nowych Rad Parafialnych. Kadencja Rad trwa 5 lat

 

PARAFIALNA RADA EKONOMICZNA

 KS. PROBOSZCZ

JAN KAWULOK

SZYMON TATKA

MICHAŁ WASZUT

 

 

PARAFIALNA RADA DUSZPASTERSKA

KS. PROBOSZCZ

KS. DAMIAN BRODA

KS. RAFAŁ JAKUBIEC

KS. PIOTR MAŚLANKA

KS. ARIAN PIETRASINA

Dk. SZYMON TRZEPACZKA

DOROTA KANIA

STANISŁAW WITAS

TOMASZ JAGIEŁŁO

S.
MONIKA KOLARZ

JADWIGA CHLEBIK

ANNA LIPA

KRZYSZTOF CZARNOTA

URSZULA HERMA

JAN WASZUT

MALGORZATA KLUSKA

ANNA BIZOŃ

LUCYNA BIŃCZYK

WALDEMAR KRYSZEWSKI

JOANNA KULESZA-ZIOBROWSKA

ADAM ZAMIRSKI

TADEUSZ LIGOCKI

 

 


Panie Jezu Chryste, który jesteś Głową Kościoła, Twego Mistycznego Ciała, a tym samym Głową naszej parafii, będąc w niej w rozmaity sposób obecny, daj nam prosimy Cię, miłość ku Tobie, miłość ku Twemu Ojcu i Duchowi Świętemu. Udziel wszystkim nam, którzy tę naszą parafię tworzymy odpowiednich łask. Opiekuj się słabymi, oświeć wątpiących, wzmocnij zrozpaczonych, podtrzymuj chwiejących się i zbudź tych, którzy śpią i nie widzą tego, co się wkoło nich dzieje. Udziel chorym zdrowia i prowadź do Twego światła szukających Cię, aby Cię znaleźli i pozostali przy Tobie.

Polecamy Ci, Panie Jezu, naszych duszpasterzy, którzy podają nam codziennie chleb Słowa Bożego i Chleb Eucharystyczny, w którym Ty sam jesteś obecny.

Twojej opiece polecamy Ci tych, którzy nasze dzieci uczą religii w szkołach. Daj im siły do pracy, serce ojcowskie i macierzyńskie, aby przez ich posługę mogli doprowadzić i siebie i nasze dzieci do zbawienia.

Spraw też, Panie Jezu, byśmy wszyscy angażowali się w posługę dla naszych bliźnich. Daj, abyśmy zawsze znaleźli dobre i właściwe słowo dla nich i, by nasza dłoń była zawsze gotowa im pomóc. Ty, który zawsze żyjesz, by wstawiać się za nami, spraw, byśmy tu na ziemi przedłużali Twoją misję i budowali razem z naszym proboszczem i jego pomocnikami Twoje Mistyczne Ciało – Kościół, byśmy wszyscy byli solą ziemi i światłością świata. Daj nam, byśmy kiedyś wszyscy mogli spotkać się tam, gdzie Ty z Twoim Ojcem i Duchem Świętym, z Twoją i naszą Matką, Maryją i wszystkimi naszymi Patronami, żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

Święta Mario Magdaleno, patronko naszej parafii, módl się za nami.