Od 20 kwietnia przywrocono ograniczony udzial wiernych w sprawowanych w naszym kosciele Mszach św. Ale nadal liczba wiernych jest bardzo ograniczona  Nie mamy więc wystarczających środków finansowych aby opłacać faktury, rachunki i wszelkie zobowiązania jakie posiada parafia. Te zobowiązania opłacamy z ofiar składanych na tacę.
Taca nie służy wynagradzaniu i utrzymaniu księży.
Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni. Bardzo prosimy o wsparcie naszej parafii poprzez przelew na konto parafii
albo ofiarą złożoną w skarbonie z napisem "Na potrzeby koscioła" lub w kancelarii parafialnej. Numer konta znajduje się na stronie internetowej naszej parafii.
Bez waszej pomocy nie będziemy mieli środków, aby utrzymać kościół i opłacić rachunki i zobowiązania parafialne

Konto parafialne:
Bank Spółdzielczy oddział Cieszyn 44 8113 0007 2001 0175 7295 0001