NIEDZIELA (18.11)
  7.30  Za + brata Stanisława w 4 rocz. śmierci
  9.00  1/Dziękczynno – błagalna w intencji Anny i Marcina oraz ich syna Maksymiliana z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
        2/ Za ++ rodziców Walerię i Antoniego Krupa oraz Jana Ligockiego
10.30  1/Dziękczynno – błagalna w intencji Edyty z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i dary Ducha Św.
       2/Za + Bronisławę i Stanisława Werez, Stefanię i Zbigniewa Osiński
11.00  Za + Nadzieję Moroszczuk – gregorianka ( kościół Św. Trójcy)
12.00  /Dziękczynno – błagalna w intencji Wioletty z okazji 50 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
18.00  Za + Henryka Wojciechowskiego

PONIEDZIAŁEK (19.11)
  6.30  Za + Nadzieję Moroszczuk - gregorianka
  8.00  1/ Za + Józefa Węglorza od sąsiadów z ul. Tysiąclecia
        2/ Za + Olgę Mularską
18.00  1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Dariusza z okazji 60 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
       2/ Za + ojca Jana Kubasiak w 1 rocz. śmierci

WTOREK (20.11) – WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO
  6.30  1/Za + Nadzieję Moroszczuk - gregorianka
        2/ Za + Wandę Nowotarską
  8.00 Za + Wandę Bizek
18.00 Za + Marię Łysek

ŚRODA (21.11) – WSPOMNIENIE OFIAROWANIA NMP
  6.30  Za + Nadzieję Moroszczuk – gregorianka
  8.00  1/ Za + Krystynę Szwandę
        2/ Za + babcię Danutę od wnuczek
18.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Andrzeja z okazji 50 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej (Te Deum)

CZWARTEK (22.11) – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII
  6.00  Za + Nadzieję Moroszczuk – gregorianka
  8.00  Za + Krystynę Szwandę
17.00  Za + męża Franciszka Nowaka o radość życia wiecznego (kościół Św. Trójcy)
18.00  1/ Dziękczynno – błagalna w intencji członków Chóru "Lutnia". Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, prowadzenie i dary Ducha Św. oraz opiekę Matki Bożej.
       2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Ewy i Witolda z okazji 2 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.

PIĄTEK (23.11)
  6.30 Za + Nadzieję Moroszczuk - gregorianka
  8.00 Za ++ Krystynę Szwandę
15.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Wojciecha z okazji urodzin. Z podziękowaniem za wszelkie łaski, z prośbą o założenie szczęśliwej katolickiej. rodziny.
18.00 Za ++ Juliana i Andrzeja Zawiła oraz Kamila Pieczonkę

SOBOTA (24.11) – WSPOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA DUNG-LAC I TOWARZYSZY
  6.30 Za + Nadzieję Moroszczuk – gregorianka
  8.00 1/ Za ++ Krystynę Szwandę
       2/ Za + Jerzego Hanisza
11.00 Pielgrzymka z Rudy Śląskiej (msza św.)
17.00 Za + zięcia Stanisława w kolejna rocz. śmierci (kościół Św. Trójcy)
18.00 1/ Za ++ rodziców Antoninę i Rudolfa Gołębiowskich, rodzeństwo; Annę, Ludomirę, Kazimierza, Leszka, szwagrów Henryka, Władysława, siostrzeńca Andrzeja
      2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Marii Kwiczały z okazji 70 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.

NIEDZIELA (25.11) – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
  7.30  Za + Nadzieję Moroszczuk – gregorianka
  9.00  1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Zdzisława z okazji 65 rocz. urodzin oraz w intencji całej rodziny. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
        2/ Za + Stanisława Chamika
10.30  1/ Za ++ męża Wilhelma i teściów Joannę i Wawrzyńca
       2/ Za + Tadeusza i Zbigniewa
11.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Joanny Jaskóla z okazji 18 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej (kościół Św. Trójcy)
12.00  1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Floriana i Beaty z okazji 30 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w życiu małżeńskim i rodzinnym.
       2/Za + męża Rudolfa Guzik w 3 rocz. śmierci do Miłosierdzia Bożego
18.00  Za + Katarzynę Kożusznik o dar życia wiecznego