NIEDZIELA (20.05) – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
7.30 Za ++ Annę i Józefa Uruga oraz ++ z rodziny
9.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji syna Macieja z okazji 25 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej oraz w intencji córki Honoraty z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie.
2/  Dziękczynno – błagalna w intencji Julii i Macieja. Z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
10.30 1/ Za ++ rodziców Alojzę i Franciszka oraz brata Aleksego, bratowe: Rutę i Teresę
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Sylwii z okazji 80 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
11.00 Za + Marię Gacek – gregorianka ( kościół Świętej Trójcy)
12.00 Dziękczynno – błagalna w intencji dyrygentki chóru ,, Lutnia,,. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
18.00 Za + Kajetana Lisiaka w 11 rocz. śmierci

PONIEDZIAŁEK (21.05) – ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA
6.30 Za + Marię Gacek - gregorianka
8.00 1/Dziękczynno – błagalna w intencji  Barbary z okazji 69 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośba o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.
2/ Za + Łukasza Targosza
18.00 W intencji Anieli Kisiały z okazji 80 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.

WTOREK (22.05)
6.30 1/ Za + Marię Gacek – gregorianka
2/ Za ++ Stefanię i Romana Trojok
8.00 Za + Franciszka Palarczyka i ++ z rodziny
17.00 Za + Krystynę Kwiczałę w 7 rocz. śmierci oraz rodziców z obu stron ( kościół Świętej Trójcy)
18.00 Za + Emanuela Łyska w 45 rocz. śmierci

ŚRODA (23.05)
6.30 Dziękczynno – błagalna w intencji Macieja z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Borze , dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
8.00 Za + Marię Gacek – gregorianka
18.00 Dziękczynno – błagalna w intencji ojca Piotra Ferfeckiego. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże , dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

CZWARTEK (24.05) – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA
8.00 Za + męża Józefa, rodzeństwo i rodziców z obu stron
17.00 Za + Arkadiusza Goryla ( kościół Świętej Trójcy)
18.00 Za + Annę Skudrzyk o radość życia wiecznego

PIĄTEK (25.05)
8.00 Za + Alojzego Raszkę w 7 rocz. śmierci
15.00 Za ++ Andrzeja i Krystynę Krupa oraz ++ z rodziny
18.00 Za ++ Krystynę i Józefa Gromek i ++ z rodziny

SOBOTA (26.05) – WSPOMNIENIE ŚW. FILIPA NEREUSZA
8.00 Za + matkę Helenę Łuczak
17.00 Za + matkę Elżbietę ( kościół Świętej Trójcy)
18.00 1/ Za + matkę Janinę Kruk
2/ Za + Łukasza Targosza

NIEDZIELA (27.05) – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
7.30 Za ++ Marię i Bronisława Szeląg, rodziców i teściów
9.00 W intencji męża i ojca Benedykta w 77 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.
2/  Dziękczynno – błagalna w intencji syna Michała z okazji 26 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże , dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
10.30 1/ W intencji Bolesława z okazji urodzin. Z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego i opiekę Matki Boskiej Cieszyńskiej
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Łukasza i Magdaleny z okazji 14 rocz. ślubu oraz w intencji Księdza Krzysztofa z okazji urodzin.
11.00 Za + Marię Gacek - gregorianka
12.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Ks. Jakuba i Ks. Bartosza z okazji 11 rocz. świeceń kapłańskich. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i prowadzenie na drodze kapłańskiej.
2/ W intencji żywych i zmarłych członków Macierzy Ziemi Cieszyńskiej
18.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Tymoteusza Janiczka w 2 rocz. urodzin oraz w intencji jego rodziców. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.