28 NIEDZIELA ZWYKŁA (15.10)
7.30 Dziękczynno – błagalna w intencji Anny z okazji 80 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.
9.00 1/ Za + męża Adama w 36 rocz. śmierci
 2/Dziękczynno – błagalna w intencji małżonków Jana i Jadwigi Kawulok w rocznicę ślubu.
10.30 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Jadwigi z okazji urodzin i imienin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Boskiej Cieszyńskiej.
2/ Za ++ Małgorzatę i Franciszka Bizoń, córkę Jolantę oraz ++ krewnych z obu stron
11.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Baltazara z okazji 80 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej ( kościół Świętej Trójcy)
12.00 Za ++ Wacława i Salomeę Wędowska w 9 rocz. śmierci
18.00 Za + Martę Żyłę - gregorianka

PONIEDIAŁEK (16.10) - WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ
2/ Za + Jana Maciejiczka
8.00 Za + Władysława Żydka
10.00 O umocnienie w wierze i dar pocieszenia dla rodzin które doświadczyły utraty dziecka
18.00 1/ W intencji Ojczyzny, Papieża Franciszka, Biskupów, Kapłanów, Radia Maryja, Radia Anioł Beskidów, TV Trwam
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Jadwigi z okazji imienin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.

WTOREK  (17.10) - WSPOMNIENIE ŚW. JGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO
2/ Za + Jana Maciejiczka
8.00 1/ Za + Eugeniusza Niemiec oraz Wandę Cienciała – Niemiec
2/ W intencji pacjentów i pracowników Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego.
17.00 W intencji Mateusza z okazji 18 rocz. urodzin oraz w intencji Michała i Mikołaja. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej (kościół Świętej Trójcy)
18.00  Za + Walerię Liszka

ŚRODA (18.10) - ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY
6.30  Za + Martę Żyłę – gregorianka
8.00 Za + Annę Piątek
18.00 Za + ks. Teodora Olesia i ++ członków Żywego Różańca

CZWARTEK (19.10)
6.30 Za +mamę Helen Łuczak
8.00 Za ++ rodziców Józefa i Marię
17.00 Za + Martę Żyłę – gregorianka ( kościół Świętej Trójcy)
18.00 Za + Janinę Plewa w 2 rocz. śmierci, jej mężna Czesława, rodziców Janinę i Tomasza Roczyna

PIĄTEK (20.10) - WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO
6.30 Za + Martę Żyłę - gregorianka
8.00 Za + Tadeusza Otoli, Mieczysława, Władysławę, ++ rodziców z obu stron
15.00 Za ++ Emilię Damasiewicz, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu
18.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Marcina i Agnieszki z okazji 10 rocz. ślubu.
2/Dziękczynno – błagalna intencji członków Caritas i Młodzieżowego Koła Caritas

SOBOTA  (21.10) – WSPOMNIENIE BŁ. JAKUBA STRZEMIĘ
2/ Za + Henryka Ćmiel
8.00 Za + brata Artura Kawalec w 1 rocz. śmierci
17.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Marii i Krzysztofa z okazji 40 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej (kościół Świętej Trójcy)
18.00 W intencji Urszuli z okazji imienin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej.

29 NIEDZIELA ZWYKŁA (22.10)
7.30 Za + Martę Żyłę - gregorianka
9.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Marii z okazji 70 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Boskiej Cieszyńskiej.
2/ Za ++ rodziców Annę i Józefa Wolny oraz Wiktorię
10.30 Za ++ Rozalię i Jana Janota
11.00 Za ++ rodziców Sikora i Mysza ( kościół Świętej Trójcy)
12.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Andrzeja z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i opiekę Matki Boskiej Cieszyńskiej.
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Marii i Gustawa z okazji 56 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.
18.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Joanny i Antoniego z okazji 20 rocz. ślubu oraz z okazji 50 rocz. urodzin Antoniego. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.