20 NIEDZIELA ZWYKŁA (20.08)
  7.30 Za + Henryka Słowika
  9.00 Za + Zofię Pasowicz, męża Józefa, ++ z obu stron
10.30  Dziękczynno – błagalna w intencji Teresy z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej.
11.00 Za + Małgorzatę Parchańską – gregorianka ( kościół Świętej Trójcy)
12.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Ireneusza z okazji 52 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej.
18.00  Dziękczynno – błagalna w intencji wnuka Bartosza z okazji 25 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże,dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej dla niego i jego rodziców.

PONIEDZIAŁEK (21.08)
WSPOMNIENIE ŚW. PIUSA X
  6.30 Za + Małgorzatę Parchańską - gregorianka
  8.00 Dziękczynno – błagalna w intencji męża Kazimierza z okazji 85 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej.
18.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Ireneusz i Irminy z okazji 18 rocz. ślubu oraz w intencji ich dzieci i wnuków. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej.

WTOREK  (22.08)
WSPOMNIENIE NMP KRÓLOWEJ
  6.30 Za + Małgorzatę Parchańską - gregorianka
  8.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Eugenii z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie,  błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
18.00 Za ++ Andrzeja Łandę i jego rodziców

ŚRODA (23.08)
  8.00 Za + ojca Stanisława w 1 rocz. śmierci i ++ z rodziny
10.00 Msza św. - pielgrzymka z Gdyni
18.00 Za ++ Małgorzatę i Franciszka Bizoń oraz ++ z obu stron

CZWARTEK (24.08)
ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA
  8.00 Za ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 1/ Za + harcmistrzynię Władysławę Sikorową ( mszę święta będzie sprawował ks. prof. dr hab. Józef Budniak)
2/ Za ++ żonę Krystynę Fiedor, ++ rodziców z obu stron: Agnieszkę i Leopolda oraz Serafinę i Józefa, ks. Jerzego Miksę

PIĄTEK (25.08)
  8.00  Za + Marcina Żarskeigo
15.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Henryki z okazji 60 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
18.00 Za + Franciszka w 24 rocz. śmierci, syna Piotra, ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron

SOBOTA  (26.08)
UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ
  8.00 Za ++ rodziców i siostrę Krystynę
17.00 Za ++ Kazimierę i Adama Szatanik, Barbarę Wardas oraz ++ z rodziny ( kościół Świętej Trójcy)
18.00 Za + Stanisława Podżorskiego, jego rodziców i Wiktora Ciska

21 NIEDZIELA ZWYKŁA (27.08)
  7.30 Za + Mariannę Liszka w 1 rocz. śmierci
  9.00 Za + Jana Gruchela w 2 rocz. śmierci
10.30 Dziękczynno – błagalna w intencji Haliny i Adama z okazji 25 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej.
11.00 Za + Małgorzatę Parchańską – gregorianka  ( kościół Świętej Trójcy)
12.00 Dziękczynno – błagalna w intencji córki Dominiki Kaczmarskiej z okazji 18 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i rozeznanie drogi zyciowej
18.00  Dziękczynno – błagalna w intencji córki i wnuka z okazji urodzin oraz w intencji Bogu wiadomej.