NIEDZIELA (13.10)
7.30 Za + męża Adama Stesłowicza w 38 rocz. śmierci
9.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Marii z okazji 80 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia ( Te Deum)
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Alojzego Baszczyńskiego z okazji urodzin oraz w intencji córki Alicji.
Z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
10.30 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Jadwigi z okazji 75 rocz. urodzin. Z prośbą o błogosławieństwo Boże,
dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i św. patronki oraz łaskę zdrowia ( Te Deum)
2/ Za + Zofię Gańcza w 27 rocz. śmierci
11.00 Za ++ z rodziny Wiącków, Pakońskich, Ruckich, Lewandowskich ( kościół Św. Trójcy)
12.00 1/Za ++ rodziców Mariannę i Karola, siostrę Helenę, brata Władysława
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Izabeli i Adama okazji 30 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Jerzego i Janiny z okazji 30 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

PONIEDIAŁEK  (14.10)
6.30 Za + dusze w czyśćcu
8.00 1/ Za ++ Sławomira Torchalskiego o łaskę życia wiecznego
2/ Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego w intencji pacjentów i pracowników Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego
18.00 1/Za + Annę Masarską o radość życia wiecznego
2/ Za + Eugeniusza Bąk

WTOREK (15.10) – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD JEZUSA
6.30 Za + Władysławę Żydek
8.00 1/ Za + Edwarda Gawlasa – gregorianka
2/ Za + Józefa Dzidek i ++ rodziców
18.00 1/ Za + męża Bolesława w 5 rocz. śmierci
2/ Za + Walerię Liszka

ŚRODA (16.10) – WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ
8.00 Za + Henryka Jabłońskiego w 1 rocz śmierci
18.00 1/ W intencji Ojczyzny, Papieża Franciszka, Biskupów, Kapłanów, Radia Maryja, Radia Anioł Beskidów, TV Trwam
2/ Za + Łukasza Rymorz

CZWARTEK  (17.10)
8.00 Za + mamę Helenę Łuczak
18.00 1/ Za + Janinę Plewa w 5 rocz. śmierci, jej męża Czesława o radość życia wiecznego
2/Dziękczynno – błagalna w intencji synów Mateusza, Michała i Mikołaja. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

PIĄTEK (18.10) – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA
8.00 Za + Izabelę Faksa od Odnowy w Duchu Świętym ,, Radość,,
15.00 Za ++ Emilię Damasiewicz, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu
18.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji członków Caritas i Młodzieżowego Koła Caritas
2/ Za + Anielę Pinkas

SOBOTA (19.10)
6.30 Za + Marka Chromika
8.00 1/ Za + Edwarda Gawlasa – gregorianka
2/ za + Janinę Ślęczka
17.00 Za + Marię Buzek  w 2 rocz. śmierci ( kościół Św. Trójcy)
18.00 1/Za ++ syna Adama, Annę i Andrzeja, ++ z rodziny
2/ W intencji księży niezłomnych - ofiar II Wojny Światowej

NIEDZIELA (20.10)
7.30 Rezerwacja
9.00 1/ Dziękczynno – błagalna w intencji Marii i Gustawa z okazji 58 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
2/ Za ++ Annę i Józefa Wolny
10.30 1/ Rezerwacja
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Jadwigi i Jana z okazji rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
11.00 Za + Edwarda Gawlasa – gregorianka ( kościół Św. Trójcy)
12.00 1/ Za ++ Salomeę Wendowską w 11  rocz. śmierci, Wacława, rodziców z obu stron
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Elfrydy z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 Za ++ teściów Jana i Alojzę Matuszkiewiczłaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.