NIEDZIELA (16.09)
7.30 Dziękczynno – błagalna w intencji Honoraty i Marcina z okazji 1 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
9.00 1\W intencji Pawła z okazji 25 rocz. urodzin. Z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Zofii i Jana Skocz z okazji 45 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w życiu małżeńskim i rodzinnym.
10.301/ Dziękczynno – błagalna w intencji wnuczki Magdaleny z okazji 1 rocz. urodzin oraz w intencji jej rodziców i rodzeństwa. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej.
2/ Za + Zdzisława Mazur i Annę Warchoł
11.00 Za ++ Urszulę i Augustyna Krótki oraz ++ z rodziny (kościół Św. Trójcy)
12.00 1/ Za ++ Anielę i Józefa Kasparek i ++ z rodziny
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji mamy Heleny z okazji 75 rocz. urodzin oraz w intencji całej rodziny.
18.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Małgorzaty i Kazimierza z okazji 40 rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.

PONIEDZIAŁEK (17.09)
6.30 Dziękczynno – błagalna w intencji wnuka z okazji roczku. Z podziękowaniem za otrzymane łaski,
z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla niego i całej rodziny.
8.00 1/ Za ++ siostrę Halinę Wowry w 2 rocz. śmierci, rodziców Emilię i Władysława Paździo
2/ Za + Józefa Kopiec
18.00 1/ W intencji Ojczyzny, Papieża Franciszka, Biskupów, Kapłanów, Radia Maryja, Radia Anioł Beskidów, TV Trwam
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Barbary i Andrzeja z okazji rocz. ślubu. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo w życiu małżeńskim i rodzinnym, dary Ducha Św. i opiekę matki Bożej.

WTOREK (18.09) - ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI
6.30 Za + dr Henryka Kozlera, ++ koleżanki i kolegów rocznika maturalnego 1953 w LO w Chorzowie Batorym
8.00 Za ++ Helenę i Pawła Maciejiczek oraz Jana Maciejiczka
17.00 Za + Wacława Santarius ( kościół Św. Trójcy)
18.00 1/ Za + Władysława Branny oraz rodziców z obu stron
2/ Za + Maksymiliana Nowaka

ŚRODA (19.09)
6.30 Za + Stanisława Przywara
8.00 Za + Stefana Owczarzaka w 1 rocz. śmierci
18.00 1/ Za ++ Jadwigę i Władysława Swaczyna
2/ Dziękczynno – błagalna w intencji Natalii i Alicji o szczęśliwe rozwiązanie dla nich oraz w intencji ich rodzin. Z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.

CZWARTEK (20.09) – WSPOMNIIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON, PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY
6.30 Za + Józefa Hankus
8.00 Za ++ Marię i Franciszka Macura oraz syna Stanisława Macura
17.00 Za + Tadeusza Lasyka ( kościół Św. Trójcy)
18.00 1/ Za + Marię Polok w 22 rocz. śmierci
2/ Za + mamę Halinę Raszka w 1 rocz. śmierci i ++ z rodziny

PIĄTEK (21.09) – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA
6.30 Za + Tadeusza Odziewa w 8 rocz. śmierci, jego ojca Mieczysława
8.00 Za + Karola Żółty w 7 rocz. śmierci
15.00 W intencji członków Sodalicji Mariańskiej i ks. opiekuna
18.00 1/ W intencji Caritas i Młodzieżowego Koła Caritas
      2/ Za ++ męża Stanisława i zięcia Krzysztofa

SOBOTA (22.09)
6.00 Za + Stanisława Przywara
8.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Zofii i Marka oraz Magdaleny. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej.
17.00 Za ++ Jana i Tadeusza Rogalskich oraz Aleksandrę Kmieć ( kościół Św. Trójcy)
18.00 1/ Za ++ Elżbietę Szwarc i ++ z rodziny
2/ Za + Emila Ciemałę

NIEDZIELA (23.09)