NIEDZIELA (19.01)
7.30 Za ++ Wilhelma, Wilhelminę i Emila Gaś
9.00 Za + Stanisława Rekiel - gregorianka
10.30 Za + Jerzego Bizek
11.00 Za + mamę Janinę Kuczakowską w 4 rocz. śmierci i ++ z rodziny ( kościół Św. Trójcy)
12.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Julii z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 Za + Janinę Kruk w 12 rocz. śmierci

PONIEDZIAŁEK  (20.01)
6.30 Za + Stanisława Rekiel - gregorianka
8.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Klary, Adma, Izabeli, Daniela Pollak. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Anny i Krzysztofa oraz ich syna Wojciecha. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

WTOREK (21.01) – WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI
8.00 Za ++ rodziców Zuzannę i Józefa Przywara
18.00 Za ++ Bartosza, Halinę, Tomasza, Wiesława Kozieł o radość życia wiecznego

ŚRODA (22.01)
8.00 Za ++ rodziców Henryka i Krystynę Szwanda, siostrę Ewę i ++ z rodziny
18.00 Za + ojca Pawła, matkę Joannę, siostrę Marię, szwagrów

CZWARTEK  (23.01)
6.30 Za + Stanisława Rekiel - gregorianka
8.00 Za++ z rodziny Bogdan, Brudny, Stawarz, Chłopczyk, Orawski, dusze w czyśćcu
18.00 Za ++ Eugeniusza Giemzę w kolejna rocz. śmierci

PIĄTEK (24.01) – WSPOMNIENIE ŚW FRANCISZAK SALEZEGO
6.30 Za + Stanisława Rekiel – gregorianka
8.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Henryki z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
15.00 Dziękczynno – błagalna w intencji  ks. Bogusława z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i prowadzenie na drodze kapłańskiej, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.
18.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Jana z okazji urodzin.  Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św. i prowadzenie na drodze kapłańskiej, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

SOBOTA (25.01) – ŚWIĘTO NAWRÓCENIE ŚW PAWŁA
8.00 Za + Marię Branny w rocz. śmierci
17.00 Za ++ rodziców Martę i Franciszka ( kościół Św. Trójcy)
18.00 Za ++ Danutę Król w 2 rocz. śmierci, ++ z rodziny Król, Twardzik, Lewczuk

NIEDZIELA (26.01)
7.30 Za + brata Andrzeja i jego pracowników
9.00 Za ++ rodziców Martę i Franciszka, siostrę Weronikę
10.30 Za + Stanisława Rekiel – gregorianka
11.00 Dziękczynno – błagalna w intencji  Bronisławy z okazji 94 rocz. urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia ( kościół Św. Trójcy)
12.00 Za ++ Martę i Alojzego Łabudek, ich rodziców, rodzeństwo i dzieci
18.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Lucyny z okazji urodzin. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.