W kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy na ten wyjazd, który odbedzie się w sobotę, 12 października...

Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Koszyc – miejsca śmierci św. Melchiora Grodzieckiego w 400 rocznicę śmierci.
12.10.2019 R.

PROGRAM WYJAZDU NA JEDEN DZIEŃ:

•Wczesny wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd do Koszyc na Słowacji (należy mieć ze sobąważny dokument tożsamości)
•Uczestnictwo w uroczystościach zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez KurięBielsko-Żywiecką
•Zwiedzanie Koszyc, trzeciego co do wielkości miasta Słowacji:
  spacer po najdłuższym na Słowacji deptaku, rynek uznany za najpiękniejszy z słowackich z Teatrem Państwowym,
  Wieża Urbana oraz kapliczka św. Michała,
  Jakubowy Pałac,
  pokaz „śpiewających” fontann.
•W miarę możliwości czasowych pobyt w Prešovie
  (m.in. konkatedra, pomnik poświęcony pamięci 24męczenników protestanckich, w tym miejscu modlił sięśw. Jan PawełII w 1995 r.)
•Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych, powrót w nocy z soboty na niedzielę

ZAPISY W PARAFII DO 15 WRZEŚNIA 2019 R.
Z PRZEDPŁATĄ 40 ZŁ.
CENA 110 zł ZAWIERA
Transport komfortowym autokarem, opłaty drogowe i parkingowe, ubezpieczenie, opiekę przedstawiciela biura.
Dodatkowo pakiet pielgrzyma ok. 10 zł.